O co nie zapytał Abraham

tutaj przeprowadzane sa konkursy, publikacje konkursowe wklejamy tutaj
Andziocha

O co nie zapytał Abraham

Post autor: Andziocha »

O co nie zapytał Abraham

a gdybym zaczął liczyć gwiazdy
żeby Cię potem rozliczyć z obietnicy

gdybym jak moja żona
najpierw Cię wyśmiał
a potem wyparł się wszystkiego
nie wierząc żeś jest wszechwiedzący

gdybym nie osiodłał osła
nie narąbał drewna
i nie sięgnął po nóż
żeby syna jak jagnię
Tobie ofiarować

byłbyś mi tak samo łaskaw
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

na glownej stronie jesli nacisniesz na te obrazki po lewej stronie to sie dowiesz cos niecos o erekcjato
dajcie zyc grabarzom
Jergo
Posty: 109
Rejestracja: 2010-07-27, 21:17
Kontakt:

Post autor: Jergo »

widzę że jak jergo zawalił to potem już cały konkurs bierze w łeb
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

widocznie jestes tutaj autorytetem




































































od erekcji
dajcie zyc grabarzom
martor

Post autor: martor »

tekst tak powszechnie znany, że dla nikogo nie jest zaskoczeniem, więc gdzie tu mowa o erekcjato?
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Chociaż to nie ratuje tu sytuacji, to jednak dla zrozumienia idei erekcjato:
byłbyś mi tak samo łaskaw



























jak mordercy.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Ostatnio pojawiło się na forum sporo nowych użytkowników, którzy próbują swoich sił w trudnej sztuce erekcjato. Mamy ostatni tydzień konkursu, a ilość utworów, które nie spełniają podstawowych reguł formalnych (pomijając artystyczne) jest zatrważająca. Starzy użytkownicy reagują na to w różny sposób - od irytacji po współczucie. U mnie osobiście dominuje irytacja, ale przypomniałem sobie ile czasu zajęło mi pojęcie idei (o ile kiedykolwiek ją pojąłem) i jak bardzo pomogli mi w tym fobiak, wre..., olga, lilka, anka, cebreiro... no w zasadzie każdy, kto pochylił się nad gniotami, które płodziłem i pewnie nadal płodzę. Dlatego parę wskazówek dla nowych: 1) Uważnie i ze zrozumieniem przeczytajcie regulamin konkursu.

[ Dodano: 2011-07-24, 10:02 ]
2) W dziale Teorie, Klasyka znajduje się DEFINICJA formy oraz POMOC DLA POCZĄTKUJĄCYCH z tekstem Mogwaia o erekcjato idealnym. 3) W tym samym dziale są utwory nagradzane w konkursach z ubiegłych lat, a nie było chyba takiego przypadku, że znalazł się wśród nich tekst nie będący erekcjato. 4) Na lewym bocznym pasku Strony Głównej znajdują się skrótowce określające najczęściej popełniane błędy występujące podczas pisania. To chyba tyle. Gdy uda mi się wstrzelić z awersacją mam poczucie bliskie orgazmowi, dlatego życzę wielu przyjemnych doznań na ścieżce erekcjato :)poczucie bliskie orgazmowi, dlatego życzę wielu przyjemnych doznań na ścieżce erekcjato :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości