erekcjato pakt o porozumieniu

nowe formy, onomatopeja, piktogram, dadaizm itp.

Moderatorzy: Wojciech Graca, andreas43

Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

erekcjato pakt o porozumieniu

Post autor: luna »

przepraszam
za wszystko, za siebie, za słowa
i jad weń zawarty
wybaczam
ci wszystko i ciebie, twe słowa
i jad weń zawarty
odkupię
ci wszystko i siebie, i ciebie, i słowa
i jad weń zawarty











































































dla zasady
obłudne słowu przysięstwo.
ann13

Post autor: ann13 »

podoba mi się , tylko nie wiem, czy mnie zaskoczyło, bo niektórzy są tylko maszynkami do mielenia mięsa i zrobią wszystko nie wymujac kija z majtek:)
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

heh 13, no tak, ten kij w majtkach ustawicznie tkwiący w połączeniu z egzystencją maszynki daje niesamowity efekt, więc nie dziwie się żeś zniesmaczona
mielonką
w sensie zdezorientowana
czy jakoś tak )
obłudne słowu przysięstwo.
lenaar

Post autor: lenaar »

dobry tekst i erekcjato
ale nie wiem dlaczego w eksperymentach, luno
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

:)
właściwie to sama nie wiem
w sumie to z załozenia miało zalegać w laboratorium bo nie byłam do końca pewna efektu, i tak jakoś w efekcie manewrów przeze mnie wykonanych wylądowało, tam, gdzie wylądowało :)
obłudne słowu przysięstwo.
lenaar

Post autor: lenaar »

tekst mi sie spodobal ze wzgledu na prosty, i mam wrazenie rowniez dzisiaj, po kolejnym czytaniu - przemyslany zapis, odczuwa sie wewnetrzna potrzebe takiego a nie innego 'zachowania' podmiotu, czyli szczerze wypowiedziane 'przepraszam' i 'wybaczam', dlatego 'dla zasady' wg mnie jest zaskoczeniem - ale to sa moje odczucia po przeczytaniu

'dla zasady' odwoluje do 'wymuszenia' poprzez pewne normy zachowan, bo tak wypada - pytanie na ile szczerze brzmi 'przepraszam', jezeli nie ma wybaczenia w sercu, nie 'wybacza sie dla zasady'
:)
eksperymentem bedzie wszystko to, co 'odbiega' wyraznie sposobem zapisu: /nowe formy, onomatopeja, piktogram, dadaizm itp. - tak jest wpisane przy dziale 'eksperymenty'
- stad moj poprzedni wpis, czyli nie 'przekazem' odbiegamy od pewnych 'norm'
;)
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

lenaar pisze:tekst mi sie spodobal ze wzgledu na prosty, i mam wrazenie rowniez dzisiaj, po kolejnym czytaniu - przemyslany zapis, odczuwa sie wewnetrzna potrzebe takiego a nie innego 'zachowania' podmiotu, czyli szczerze wypowiedziane 'przepraszam' i 'wybaczam', dlatego 'dla zasady' wg mnie jest zaskoczeniem - ale to sa moje odczucia po przeczytaniu

'dla zasady' odwoluje do 'wymuszenia' poprzez pewne normy zachowan, bo tak wypada - pytanie na ile szczerze brzmi 'przepraszam', jezeli nie ma wybaczenia w sercu, nie 'wybacza sie dla zasady'
:)
dokładnie o to mi chodziło lena, nic dodać nic ująć, cieszę się tym bardziej, że mój zamysł został odczytany w sposób pożądany bez dokonania wypaczeń semantycznych:)
chociaż zauważyłam, że niektórzy raczej ich nie dokonują, więc tym bardziej uznaję i kontentam ;)
luno_leśne pozdrowienia :)

ciekawam, czy ujełam to właściwie... ;-)
obłudne słowu przysięstwo.
lenaar

Post autor: lenaar »

luno_z_lasu, nie eksperymentuj ze mna :-P , tylko mi powiedz, dlaczego to erekcjato jest eksperymentem, bo moze jest, a ja nie wiem, a chce wiedziec
moze ktos jeszcze wpisze tutaj opinie, dlaczego
;)
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

heh, lena, a to, że jest erekcjatem eksperymentalnym z przypadku nie jest wystarczająco wiarygodne? :)
no dobra nie igram juz, nie igram, bo otrzymam kolejna reprymendę i znów skazana zostanę na mętne tłumaczenia :-P
po prostu po napisaniu zastanawiałam się czy jest konwencjonalną formą erekcjato ze zbudowanych na zasadzie analogii wersów, później myślałam, że może wkleję to jednak do laboratorium, w celu uzyskania jakichś ukierunkowujących mnie opinii, a ostatecznie...
zreszta widać gdzie się rozgościło ;)
obłudne słowu przysięstwo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości