erekcjato hand made

tutaj mozna dokonac poprawki lub skorzystac z pomocy innych uzytkownikow przed ostateczna publikacja w odpowiednim miejscu

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
dłubotwór
Posty: 50
Rejestracja: 2015-01-21, 20:57
Kontakt:

erekcjato hand made

Post autor: dłubotwór »

receptory opuszków równolegle
pozwalały wyosabiać integralne kształty
krzepnących fragmentów konceptu
podważane precyzją zadbanego paznokcia
oddalały się niepewnie jak wianki od wijącej
wierząc że nimi są

w istocie babciu wniosłaś kawę w momencie
kiedy jakiś niedopracowany mało zwarty projekt
pociągał za sobą jeszcze rzadsze
w wewnętrznej debacie chwytające się
wszelkich chętnych uzasadnień
niedomówienie
jestem dorosły wiem co robię
i nie potrzebuję uwag typu
nie siedź do rana































dłubiąc w nosie
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

Witaj
jak dla mnie tje. pomysł dobry, tekst jest ”dostojny” i jenocześnie zabawny. erekcjato intelektualne. pozdrawiam

[ Dodano: 2015-10-07, 14:33 ]
jednocześnie*
a tergo.
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

po pierwszym czytaniu miałam wątpliwość czy nie ma pow, no ale chyba nie ma, zdaje mi się, że w ogóle zajebiście wyszło i w dodatku taką pozytywną energią emanuje, no i ten tytuł, w dyszkę, w punkt, no i jak sobie zestawię ten niedopracowany mało zwarty projekt z awersacja, to i śmiesznie i obrzydliwie, nie wiedziałam tylko, że tje, takie fajne będzie i zaczęłam czytać od końca, tym samym pozbawiając się części zaskoczonej przyjemności:)
Obrazek
Awatar użytkownika
dłubotwór
Posty: 50
Rejestracja: 2015-01-21, 20:57
Kontakt:

Post autor: dłubotwór »

Bob, się cieszę, że smaczek jakiś powstał przypadkiem ;)
nanie, spróbuję od końca, możesz być pewna komentarza, ta awersacja jest zbyt
oczywista (jak dla mnie), cenię sobie kiedy mi się uda do ciebie zagadać, chociaż myślałem, że tu mnie obejdziesz sporym łukiem ;)
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

no co ty, mnie wszelkie paskudztwa przyciągają jak magnez, a już szczególnie, kiedy są dobrze napisane;)
Obrazek
Awatar użytkownika
dłubotwór
Posty: 50
Rejestracja: 2015-01-21, 20:57
Kontakt:

Post autor: dłubotwór »

to się tobie nie dziwię, normalny objaw przy niedoborze, wzmacnia ponadto mięśnie i koi nerwy, osobiście miałem kontakt z dziewczyną, którą przyciągał plastyk, to weź mi wytłumacz ;)
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

no normalnie tylko mogę, wyjaśnić, że już prawie miałam się skorygować i z magnezu poprawić na magnes, ale jak się z plastiku zrobił plastyk, to tylko się nie zdziwię, że taki artysta z twórczym pierwiastkiem, wyćwiczony w ruchach, pędzlem i dłutem, też, może zadziałać jak grawitacja;)
Obrazek
Awatar użytkownika
dłubotwór
Posty: 50
Rejestracja: 2015-01-21, 20:57
Kontakt:

Post autor: dłubotwór »

robisz to chyba specjalnie nanie, ci wytłumaczę na twojej gładkiej skórze, bo inne przykłady jakoś się nie cisną, jak rano wychodzisz na balkon unosisz ręce , wszystko się unosi, halka też, o bieliźnie nie wspominam, bo jej nie widzę, kiedy już ręce opuszczasz, opadają też niesforne ramiączka , halka leci w dół jak wiadro gwoździ, to jest grawitacja,
magnetyzm to z kolei siła, która może przyciągać moją północ do twojego południa, niestety to że mam północ niczym mnie spośród reszty facetów nie wyróżnia, sorry za galileo w erekcjato ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości