Mam pytanie, dla czego mój Nick został usunięty?

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

czarnuch2

Mam pytanie, dla czego mój Nick został usunięty?

Post autor: czarnuch2 »

Mam pytanie, dla czego mój Nick został usunięty?
Czy był zbyt czarny? Proszę wybaczyć, lecz tak lakonicznie napisany email typu
„Witaj czarnuch,
Dostajesz ten e-mail, ponieważ twoje konto zostało usunięte z erekcjato
Dodatkowych informacji, możesz spróbować uzyskać u administratora.”
jest dla mnie niewystarczający gdyż brak tu uzasadnienia.
Mam taką nadzieje, że dziwnym zbiegiem okoliczności choćby takim jak „powstanie człowieka na ziemi” ów email został nieświadomie wygenerowany przez program, który jednak nie morze sam uruchomić procedury „delete”

Powitanie było dobre, lecz ja czekam na określenie i uzasadnienie winy gdyż zapadł wyrok

Przy okazji chcę wszystkim życzyć świąt na miarę waszych marzeń w rzeczywistości
dean

Post autor: dean »

a może odpowiedź tkwi tutaj, czarnuch:
http://www.erekcjato.com/forum/viewtopic.php?t=1190
hmmmmmm? :lol:
czarnuch2

Post autor: czarnuch2 »

Daen, jaka odpowiedź to zwykłe nieporozumienie i stwierdzenie o posiadaniu więcej niż jednego Nicka, ale leprze to jak szafot. Admin może sądzić ze mam więcej niż jeden Nick gdyż widzi mój adres IP, lecz tak się składa, że adres niczego nie mówi gdyż jest to adres rozgłoszeniowy routera w sieci LAN wewnętrznej, za którym siedzi kilkudziesięciu użytkowników i hipotetycznie każdy z nich mógłby się tu zalogować mało tak się składa, że co najmniej trzech pisze teksty i publikuje, których znam osobiście a żeby było śmieszniej w tej sieci są dwa routery. Tak, więc jest to domniemanie nieuzasadnione. A tak z drugiej strony na ile szkodliwe? Gorszy jest Real o wielu twarzach.
Jeszcze jedno nie będę brał udziału w głosowaniu o ile ktoś sadzi, że mój głos jest niesprawiedliwym
Pozdrawiam
dean

Post autor: dean »

czarnuch... ja tu tylko sprzątam
czarnuch2

Post autor: czarnuch2 »

Dean ja nawet tego nie robie :)
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

czarnuch napisz Halinie prywatna wiadomosc :) zeby Cie przywrocila do zycia:)
czarnuch2

Post autor: czarnuch2 »

Halina czy Ty czarnucha nie lubisz ze go tak od razu do kosza jam się nie zdążył jeszcze tu rozebrać a Ty dwa strzały del i enter. Czarnuch smutny i niepocieszony oj niepocieszony.

:)
olga

Post autor: olga »

8-) z pewnoscia zostaniesz pozytywnie rozpatrzony.
i zywym przywrocony.
oby tylko jeszcze w tym roku.
dean

Post autor: dean »

czarnuch, ale z dwójką czy bez... i tak równy czarnuch z Ciebie :->
czytałem ostatnio w jednej takiej łże-gazecie, że już nawet czarnuchowi nie będzie można mówić "czarnuch"... kpiny sobie urządzają
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Szanowny Panie Czarnuch2
U mnie pokazuje, ze Czarnuch i Waldi to ta sama osoba, znalazlam wiecej podwojnych nickow u Pan, czesc juz zostala usunieta, z jednej strony zrobilam to na prosbe uzytkownikow z drugiej - lubie robic porzadki. Ostatnie zablokowanie skryptu wywlalo we mnie panike i zostalam oslepiona tymi wielonikowcami. Kto chce miec wiecej nickow moze do mnie napisac emajlem bez wielkiego uzasadnienia wtedy wyraze zgode, chce wiedziec tylko co sie tutaj dzieje, nic wiecej. Mamy ponad 80 nickow, polowa z nich jest martwa i po co to? Mi nie zalezy na ilosci tylko na jakosci na tym portalu. Czesto bawie sie przemysleniami czy nie ograniczyc ilosc uzytkownikow.
Kieruje sie nie tylko IP, usuwajac konto, porownuje jego prace, rowniez na innych portalach. Jesli ktos chce zmienic nicka i zachowac konto to nie widze zadnych przeszkod, juz sie tego nauczylam. Mysle, ze nie powiedzialam za duzo.

czarnuch2

Post autor: czarnuch2 »

Szanowna Pani proszę wybaczyć, ale kim jest Waldi? Nie wiem, czym się Pani kierowała sugerując, iż ja to on zapewne numerem, IP jeśli tak to cieszy mnie ze któryś z mych znajomych nim jest, lecz biorąc pod uwagę zaistniały fakt stosując logikę pana K nadal nie ma pewności czy ja to on i czy on to ja, więc dziwi mnie taka decyzja, jaką pani podjęła uprzednio nie kontaktując się ze mną?
Zrobiła to Pani na prośbę użytkowników? Hm. Cieszy mnie, że mój bank tak do tego nie podchodzi. Jeśli będę chciał mieć powielony Nick dam Pani znać a ona zdecyduje czy się zgodzi. Pisze Pani o jakości? Â?yczyłbym sobie, aby tu było milion Nicków i każdy napisałby tylko jeden, text życia jak Pani wyraziła w odpowiedniej jakości.
Powiem tak, iż przez dług czas zastanawiałem się czy wejść na ten Portal nie dla tego, że jest gorszy, lepszy czy inny nie w tej kategorii. Jestem tu dla Nicków a oni dla mnie i zapewniam Panią, że każdy z nich jest wartościowy.

Zdrawiam mile:)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

a co to kurwa za demokracja?
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

fobiak a gdzie ty demokracje widziałeś
zgłupiałeś...to tylko nazwa nic więcej

[ Dodano: 2006-12-23, 10:42 ]
demokracja to stara kurwa
zawsze gdzies menda łazi
słyszałam że ostatnio to ona za burdel mamę robi
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Szanowny Panie Czarnuch2, to prosze o wybaczenie, cofnac sie tego juz nie cofnie, zawsze sie kapie w goracej wodzie, moglam Pana potraktowac wyjatkowo poniewaz mnie Pan przekonal, szkoda tylko, ze za pozno. Nastepnym razem bede wiedziala, ze jest was osiemdziesieciu.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

a szczerze mówiąc to nie rozumiem ludzi którzy mają wiele nicków
pewnie cos napierdolili i sie ukrywają
albo co gorsza cos ukrywają

ty waldi myslałam że ty troche mądrzejszy tzn.jeden z normalniejszych...
a tu znów siem pomyliłam
ale zawodu czy goryczy nie czuję tylko jaakby niestrawność z lekka
Anty_Fobia bleeeee
czarnuch2

Post autor: czarnuch2 »

Pani Halino pięknie dziękuje za wszystko, co Pani dla mnie uczyniła i proszę o jedno nie traktowanie mnie ulgowo
Jam wszystkość i nic

pozdrawiam :)

[ Dodano: 2006-12-27, 23:52 ]
Cienias Wiewiórko rzuć pierwsza kamieniem a poznam twą dusze
Dosięgłaś a priori szukam mądrości w głupocie jam skrajność całkowite nie uzasadnienie normalność jest płaska tendencyjna sucha szara, ale, po co ja gadam wszak Ty to wiesz

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

no waldi jak ty masz tak jak ja to nie zazdroszcze
wszak każda z dróg kamienista...której nie obiorę zawsze jakas koślawa
pozdr:)
Anty_Fobia bleeeee
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości