Pani Halino , dlaczego moje posty zostaly usuniete

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Dobry wieczor
Przepraszam wszystkich Uzytkownikow za nieporozumienie. Dopiero wrocilam z roboty i mocze spuchniete nogi w wanience z zimna woda i lyzeczka soli z ciechocinka, dobra dieta by mi sie przydala gdyz znowu przytylam.

Usunelam w Salonie wszystkie kometarze poniewaz wiersze byly wczesniej juz komentowane w innych dzialach a Salon powinien byc Salonem a nie Chlewikiem.

A teraz dzial eksperymenty, o ile sobie przypominam to sami ustaliliscie zasade, ze w utworach paronomazjalnych lub podobnych (nie pamietam nazwy, mam problemy z pamiecia) komentujecie takimi samymi wyrazami lub zaczynajacymi sie tak samo jakich uzyl poeta w swoim utworze. Raz bylo to przestrzegane, raz nie i w koncu ktos sie musial odwazyc na odkurzenie. Dean pisal, iz jemu bardzo ciezko przychodzi usuwanie postow wiec Paniom Poetkom z pewnoscia jeszcze ciezej, mi natomiast bardzo lekko z tego powodu, ze opanowalam do perfekcji uzywanie krzyzyka, innych opcji albo nie mam albo nie wiem gdzie sa. Tresc usunietych komentarzy nie miala zadnego znaczenia w moich nieobliczalnych poczynaniach.
Mam propozycje, niech moderatorzy zaloza temat w jednym z dzialow i niech przeniosa nieprawidlowo skomentowane komentarze (wiadomo o ktore chodzi) lub niech je poprawia jesli sie da, ponizszy komentarz lili jest do poprawienia, zaznacze nieprawidlowosc w nim.

lila pisze:czy to ze te komentarze zostaly napisane w konwencji pomyslu sk ... jak podaje powod oznacza ze pozbawione sa sensu ? jesli sie w nie wczytac raczej bym polemizowala,
przyznam ze stracilam ochote do komentowania majac nad soba cenzure wycinajaca moje slowa.

Rozumiem zablokowania komentowania czy usuwania komentarzy w Salonie ,
Ale dlaczego tez komentarze z Eksperymentow zostaly usuniete , tego nie potrafie zrozumiec:
lila pisze:
lila pisze:Temat: "stalowe statuetki"

strasznie strudzona stałam się
starając się stropić stosowny sens.
sens wyeSTRachowałam
stratna nie zoSTałam .
moze lepiej zrezygnowac ze skonany bo psuje zamysl "str":

Strasznie strywializowany,
stresem struty
sromotnie stratowany
Moj blad w poczcie sk=st za to was przepraszam i zycze wszystkim przyjemnych snow.
Dobranoc
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Ale mi sie oberwalo. Dzisiaj u mnie jest swieto, moze uda mi sie skonczyc to co zaczelam nie naciskajac nikomu na odcisk. Z gory przepraszam za moje nierozgarniecie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości