Pytania, komentarze dotyczace Projekty-Plebiscyt na logo_1

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

dean

Pytania, komentarze dotyczace Projekty-Plebiscyt na logo_1

Post autor: dean »

fobiak pisze:co myslicie o przedstawionych logo, jak sie maja do erekcjato, co maja wspolnego i jak to odczytac
a moze autorzy sami sie wypowiedza na tem temat
przedstawione dotychczas logo są świetne technicznie i dopracowane...
nawet taki analfabeta estetyczno-manualno-plastyczny jak ja to widzi...
ale jeśli chodzi o samo erekcjato, jako formę literacką - mają się nijak, niestety... propozycje "przedkonkursowe" (a propos - będą wklejone czy nie podlegają głosowaniu?) znacznie bardziej odpowiadały charakterowi forum...
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

dean, chyba tylko autorzy moga o tym decydowac, bo lilka nie ograniczyla ich udzialu
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

namawialam Lene bardzo , powiedziala ze pomysli i moze wklei , moze dopracuje tamte
w regulaminie zaznaczylam ze projekt ma odpowiadac charakterowi portalu,ma syblolizowac ere, dalam linka do definicji erekcjato, wystarczylo troche poglowkowac
napisalam tam tez ze w razie gdy nie pojawi sie zaden projekt pasujacy na logo Halina moze rozpisac nowy konkurs, tzn moze nie byc wygranej
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

z tego co widze to logo ma obyc ograniczone w kwadracie, wiekszosc wyglada na baner a moze zle widze ten slonecznik

[ Added: 2007-11-28, 08:56 ]
teraz sie przyjrzalem dokladniej to nie jest kwadrat
dajcie zyc grabarzom
dean

Post autor: dean »

zajebiste projekty widzę...
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ja tez... w ogole jestem stanowczo za brakiem napisu erekcjato.eu
logo to ma byc znakiem rozpoznawczy , taka pieczątką
ech... a te kotki dwa przytulane, i reszta tez... z reszta pssst cisza przedwyborcza
ann13

Post autor: ann13 »

mam taką propozycję

a może by wydłużyć ten konkurs na logo ?
chociaż od dawna miewam problemy z oczami i nie zawsze mogę trafić palcem w oczko w rajstopach, ale teraz to chyba oslepłam już całkiem, bo z wklejonych propozycji osobiście nie widzę żadnej, która nadawałaby się na logo

no więc?
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ja np widze a do 22.30 jeszcze czas... poza tym juz mam dosc,

ale moze glosowanie przesunac do jutra do 22.30 bo dzisiaj ponoc andrzejki czy cos takiego, 1 dzien moze cos zmieni .
cebreiro

Post autor: cebreiro »

i co postanowiliście w sprawie głosowania?
cebreiro

Post autor: cebreiro »

bo ja też jestem za jutro, a najlepiej za niedzielą, bo w sumie konkurs można zamknąć dziś, ale głosowć w niedzielę, jest szansa że wszyscy będą a oprócz tego trzeźwi : P...
i godzinę można dać wcześniejszą np 18
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

mnie o 18 nie bedzie wiec proponuje przesunąć głosowanie o równą dobę czyli

JUTRO 1 GRUDNIA OD 23.00-23.30


Halinozberlinka proszę nie usuwać jutro opcji akceptacji glosow jeszcze nam sie przyda
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

Informacja o zmianie limitu w zwiazku z niezrozumieniem pkt 4tego doszla do uzytkownikow mailowo dopiero 30stego listopada czy uwazacie ze Konkurs powinien byc przedłuzony / uniewazniony ?
Bo lena wskazala mi ze bylby to przekret jesli jedni dowiedzieli sie wczesniej z forum a inni dopiero 30stego ...

Nie wiem co najlepiej bylo by zrobic by nie posadzono nas o jakies machlojki i kombinacje ...
dean

Post autor: dean »

byle do sylwestra...
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Ja osobiście uważam, że jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem, to jest sam sobie winny. Ja mogę się przyznać, że w ogóle nic nie czytałem. Zobaczyłem tylko propozycje i postanowiłem zrobić swoją.
Do 30-stego to znaczy do 30-tego i wsio.

[ Dodano: 2007-12-01, 14:33 ]
poza tym jak jeden przetarg nie wyłonił zwycięscy to ogłasza się drugi, etc.
ann13

Post autor: ann13 »

dokładnie

a kto miał wkleić swoje logo, ten już i tak wkleił, może nie róbmy dymu, jak nie ma ognia

[ Dodano: 2007-12-01, 14:35 ]
PS

a ten kto nie był na forum lila do 30 , to znaczy że nie jest zainteresowany konkursem w ogóle
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

No to mamy logo wybrane wiekszoscia glosów, pani Halinkozberlina prosimy o podsumowanie , no i dogadanie się z laureatem oczkiem co do odbioru nagrody , technicznymi sprawami zajmie się chyba emDi (?) .Jeszcze raz gratuluje i dziekuję za uwage :-P
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Lila i Ann13 gratuluje wam udanego Plebiscytu i Konkursu, gratulacje skladam rowniez zwyciezcom Oczek i Dean. Po otrzymaniu kilku mejli od Uzytkownikow odnosnie logo, byc moze jest jeszcze mozliwosc dokonania malych poprawek aby kazdego zadowolic. Poprawki sa uzasadnione i jak najbardziej odpowiadaja temu nad czym tak dlugo pracowali nasi graficy. Moze Pan Oczek bedzie tak dobry i jeszcze dopracuje swoj projekt. Odnosnie tych poprawek Uzytkownicy zwroca sie bezposrednio do autora.
cebreiro

Post autor: cebreiro »

a może porozmawiajmy o tym na forum jednak, bo sugestie dotyczące wybranego logo mogą się różnić..
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ja chcialem aby wywalic z piora ten bialy kolor i skrocic troche lewa strone zarysu piora od dolu, to wygladaloby symboliczniej
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ja jestem głownie za tym żeby właśnie też złamac jakoś ten biały kolor
i może żeby te "e" ciaśniej przylegały do siebie albo były troszeczke grubsze ( a moze sie myle ? )
co do tej koncowki piora moim zdaniem jest w sam raz...
acha no i przede wszystkim za tym żeby oczek coś powiedział nt temat , chociaż tyle , że sie cieszy :-P
cebreiro

Post autor: cebreiro »

czyli w sumie wystarczyłaby zmiana koloru...a że w konwencji erekcjato(strony) więc pomarańczowe najlepiej, albo taki brudny pomarańczowy.
co do kształtu to moim zdanie jest ok
cebreiro

Post autor: cebreiro »

ps. gratulacje oczek
oczek

Post autor: oczek »

Witam wszystkich,
bardzo mi miło i się cieszę, że logo się spodobało. Odnośnie poprawek i sugestii to oczywiście, że jeszcze popracuje, dostałem jakieś pomysły do spróbowania, myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie to jak zrobie kilka wersji zgodnie z Waszymi prośbami i po prostu zadecyduje się które jest najlepsze i ostateczne, a następnie skontaktuje się jakoś z którąś z osób odpowiedzialnych za grafikę na Waszym portalu i przekaże wszystkie potrzebne pliki. Jeżeli sobie będziecie życzyć to mogę również wszystkie projekty, które wystawiłem przesłać , może kiedyś się przydadzą. Pozdrawiam i czekam na sugestie, a ja lecę popracować!

Paweł Oczkowski oczek

PS. Jeszcze raz wielkie dzięki!
ann13

Post autor: ann13 »

no i co z tym poprawionym logo?
oczek

Post autor: oczek »

Juz odpowiadam, tak jak wcześniej napisałem Ci w majlu pojawił sie problem, mianowicie, padł mi komputer w domu, działa tylko ten w pracy, myślałem, ze to coś nieistotnego, okazało sie jednak, ze to padl procesor. Dlatego taki dość długi poślizg i brak odzewu z mojej strony. Jednakże, dzisiaj i jutro zostaje po i przed praca, wiec będę robił na firmowym sprzęcie, zatem w najbliższych dniach należy spodziewać sie efektów. Jeszcze raz przepraszam, ale naprawdę nie miałem na to wpływu:(
Pozdrawiam!
ann13

Post autor: ann13 »

oczek, no co TY, bo teraz to mi się głupio zrobiło
przecież przed pracą i po pracy to są milsze zajęcia


w multikinie
jak zrobisz to będzie











najwazniejsze, ze masz fajową podkładkę pod myszkę :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

cieniasce juz wyjasnilem co mam w podpisie to i wam wyjasnie,
to nie jest f tylko t, albo penis, to obok to sa jaja albo dwa "e" jedno odwrocone tak jak w erekcjato a calosc pokazuje erekcje (jaja i stojacy penis), "t" i te niby jaja (sa w ksztalcie literki) "o" czyli jest "to"
erekcja i "to" oznacza erekcjato
ukradlem to oczek i przerobilem bez zdolnosci graficznych, ten niby penis powinien przypominac jeszcze pioro i kilka drobnych dodatkow by sie zmiescilo
dajcie zyc grabarzom
olga

Post autor: olga »

dla mnie to slimak z "eә" muszlą.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

przeciez ja nie grafik
ale mysle, ze ktos zdolny moglby cos z tego zrobic
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

jak bede wchodzic na stronke z takim logo to mi przelozony odlaczy dostep do internetu , mi sie pioro oczka podobalo, bilo od niego intelektualizmem:P
dlatego oddalam na niego glos z reszta
oczek

Post autor: oczek »

Udało mi się dostać do komputera, więc starałem się wykonać Wasze propozycje, nad finalnym będzie można popracować, to znaczy wykonać smuklejsze linie i bardziej dopracować jakość, ale ogólne zarysy wyglądają tak:
Obrazek
Jeżeli mam się wypowiadać osobiście to najbardziej podoba mi sie wersja 4:
jest prosta i dwuznaczna. Rysunek z linii tworzy niby pióra, lecz z drugiej strony penisa z jajkami, na które to układają się 2 litery 'e'. Nie wiem jakie są Wasze odczucia i w ktorą stronę dążyć.
Pozdrawiam i czekam na komentarze.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

a mi piąta , w czwartej trochę za ciasno między "e" a "piórem", co szkodzi "dwuznaczności"
oczek

Post autor: oczek »

no mi tez 5,podobnie jak 3 się podoba. Lila zgadzam się z Toba odnośnie tego,że w 4 za ciasno. Tutaj jeszcze wersja z poprzednim kształtem pióra:
Obrazek
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

a to chyba dla mnie naj, każdy zobaczy co chce : )

zastanawiam się jeszcze co do tej bieli... nie wiem czy zmiana byla by konieczna , moze dla oddania kontrastu i "odwrócenie" drugie e powinno byc jednak białe jak jest...
oczek

Post autor: oczek »

Jeszcze dwie propozycje, bardziej piórowe:P:
Obrazek
Obrazek

Obawiam się, że coraz bardziej będzie się robić to kwestia indywidualna, że dla jednej osoby będzie lepiej tak dla drugiej tak, ale znajdziemy złoty środek:)
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

nie no własnie ta szóstka była pomiędzy dlatego myśle ze to złoty srodek , ale w tym drugim nade mną bardzo mi się spodobało to cieniowanie kolorów
(z tym dodatkowym czarnym konturem po prawej chyba lepiej )
oczek

Post autor: oczek »

Obrazek
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

mi sie podoba 2 bo jest erekcja i jest "to" i najlatwiej komus namalowac na szybie palcem
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

a gdzie TY widzisz w dwójce 'to'? , ja widze tylko 't'

i najbardziej podobają mi sie plemniczki
w oku:P)
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

jak to pióro to ja baletnica
dla mnie to agrafke przypomina
ale mnie sie podoba
Anty_Fobia bleeeee
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

jedynka tez jest niezla tylko brakuje jednego plemniczka z drugiej strony albo ten powinien przeszyc ta linie po lewej stronie
dajcie zyc grabarzom
cebreiro

Post autor: cebreiro »

dla mnie te nie pokolorowane są zbyt falliczne, nie walmy tak jednoznacznością po oczach, ja jestem za tymi propozycjami, bardziej piórowymi...
to jest wówczs dwuznaczność.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

no właśnie cebreiro tez pisalam ze lepiej by kazdy widzial co chce, to cieniowane :

Obrazek

mi sie spodobalo bo był tam ten "ząbek" z prawej charakterystyczny dla piora
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

lilka a gdyby ten zabek upodobnic do plemniczka?
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

a co to za symbol erekcjato ?
cebreiro

Post autor: cebreiro »

bez przesady...erekcjato to przede wszystkim pisanina...bez względu na charakter..
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

a każdy pisze o tym co lubi najbardziej , plemniczka moze sobie ktos np wkleic w awatarze
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no tysz prawda
dajcie zyc grabarzom
oczek

Post autor: oczek »

osobiście uważam, ze chyba przedstawione wyżej logo i te z nr. 6 są najbardziej uniwersalne, i najbardziej dwuznaczne, jak rozmawiałem z ludźmi ode mnie to cześć marudziła, żeby tak dosłownie nie przedstawiać tego fallusa, bo to sie trochę robi, może nie tyle niesmaczne, co nie eleganckie. jeśli chodzi o wszystkie prace wrzucone przez mnie na forum, to ja nie widzę problemów, żeby je wszystkie Wam udostępnić, a jak ktoś życzy sobie jakieś specjalne przeróbki, na awatar,albo jakieś inne kształty to może sie ze mną dogadać a ja w wolnym czasie popracuje nad tym. Nie wiem, przynajmniej jest takie moje zdanie, z chęcią wysłucham Waszego.
Obrazek
Odwrocony gradient i wcięcie w piórze.
ann13

Post autor: ann13 »

"każdy pisze o tym co lubi najbardziej , plemniczka moze sobie ktos np wkleic w awatarze"

to lilka napisała

" erekcjato , to pisanina"... a to cebreiro

przepraszam że niedokładnie zacytuję, no albo bardziej przytoczę
'po łepkach' ale jestem na drugiej stronie, to dwóch wypowiedzi na raz nie umiem skopiowac


akurat plemniczka , jako symbolu erekcjato, prawie niezauważalnego, dla tego kto nie załozy okularów i nie zobaczy ogonka, to ja będę bronic, bo to symbol płodności , którą bęzpośrednio mozna przenieść nie tylko na ryczące w niebogłosy niemowlę , ale takze na twórczość, jak najbardziej , wiersze, erekcjato i inne wypociny. to tak zwana wena, życie, bez której nie byłoby portalu poetyckiego, tego, i nnego też

mogę się nie upierać przy tym plemniku w oku, chociaz jest najbardziej fikusny, ale rozmnozenie ich w tak małej przestrzeni, faktycznie nie sprzyja surowej małej czarnej, tylko kolorowej huscie baby na targu, ale te dwa, które tworzą 't' są fajowe


PS

oczek
a czemu ten siusiak tak zsiniał :)?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości