list otwarty (do ''Haliny''), usuwanie kont

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

list otwarty (do ''Haliny''), usuwanie kont

Post autor: lila »

viewtopic.php?t=6177
... to jest jedna z przyczyn dlaczego coraz rzadziej tu zaglądam
odnoszę wrażenie administracja tego forum przy podejmowaniu decyzji nie kieruje sie ludzkimi odruchami
można pomyśleć nawet, że trzyma to wszystko w rękach jakiś dobrze zaprogramowany parser, który
-wybiera moderatorów biorąc pod uwagę czasem tylko samą ilość postów,
-robi przemodelowania/nowe działy/porządki nie biorąc w pod uwagę ich użyteczności dla userów (np niedawne dzialania dla poprawienia "statystyk")
-a teraz co najgorsze (bo tamto da się jeszcze przełknąć) kasuje konta użytkowników jak cebreiro, nie biorąc pod uwagę tego kim byli, co zrobili dla forum, ile czasu mu poświęcili
( zwłaszcza dla chorporowców to jak policzek, chociaż taki żal po koncie to nawet nie chorpor to zwykły sentyment do jakiś 2 lat działalności i wspomnienia)
przecież ktoś może wyjechać na wakacje, odpoczywać od komputera, nie mieć dostępu do internetu, mieć nawał roboty i to nie jest powód do usuwania konta, tego procederu nie ma nigdzie indziej no chyba , że na jakiś gniotach , a myślałam że nikt nie chce się zniżać do takiego poziomu

rozumiem że ze wzgledu na obecny konkurs są nowi uzytkownicy , nowe statystyki i historia przestaje być ważna , ale pomyslmy jak mozna stawiac na tej samej polce laureatke poprzedniego konkursu cebreiro razem ze spamerami z Rosji, czy złośliwymi podkopywaczami z gniota,
co pomyślą nowi użytkownicy gdy zobaczą w kantorze, że nagrodzone utwory cebreiro należą do usuniętego użytkownika?
moim zdaniem to terroryzm portalowy i przymuszanie do aktywności , jak były nimi np. "przesiewy działów do końca miesiąca" , bo nie uwierzę że usuwanie kont to proceder mający na celu zredukowanie zasobów pamięci na serwerze , przecież kasownie nieczytanych postów miało już załatwić sprawę,
Halino za monitorami są zwykli ludzie miej to na uwadze, którzy chcą się tu zrelaksować przy kawie a nie wciągać się w jakąś skrzywioną rzeczywistość
nawet teraz nie mam pewności czy to nie zwykła zabawa admina, żeby zobaczyć jak zareagują użytkownicy, gdyby administrator grał w otwarte karty była by tu zdrowsza atmosfera.

cóż , to tylko sugestia , bo w końcu to forum nie należy do jego szarych użytkowników.
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Zgadzam sie w stu procentach z trescia powyzszego listu. Nie kieruje sie zadnymi emocjami naciskajac na delete. Zaslugi sa zaslugami a zycie toczy sie dalej. Moim celem jest porzadek w istniejacych dzialach, zredukowanie zajmowanego miejsca (mielismy juz przypadek blokady przez nieprzeczytane posty i podwojnej instalacji) przez wiszace nicki i wyciagniecie z nor nieaktywnych Uzytkownikow. Deletujac Uzytkownika (najpierw obgryzam sobie piec na czerwono polakierowanych paznokci) biore pod uwage jego miesieczna aktywnosc w procentach, spadek aktywnosci w ostatnich dwoch miesiacach i calkowity zanik aktywnosci na Portalu. Kazdemu kto chce sie dalej przyczyniac sie do rozwoju Portalu a juz nie istnieje moge przywrocic dawny Nick, ktory przez pomylke zostal wykasowany, ilosc postow sie nie da przywrocic.
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

lila pisze:przecież ktoś może wyjechać na wakacje, odpoczywać od komputera, nie mieć dostępu do internetu, mieć nawał roboty i to nie jest powód do usuwania konta, tego procederu nie ma nigdzie indziej no chyba , że na jakiś gniotach , a myślałam że nikt nie chce się zniżać do takiego poziomu
Halinazberlina pisze:moge przywrocic dawny Nick, ktory przez pomylke zostal wykasowany
Chcę w to wierzyć, że nick: cebreiro, został wykasowany przez pomyłkę.
Pozdrawiam - zszokowany Gacek.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

Halinazberlina pisze:Zgadzam sie w stu procentach z trescia powyzszego listu.Nie kieruje sie zadnymi emocjami naciskajac na delete
chodziło mi raczej o rozum , nie emocje mając na mysli 'ludzki odruch', bo ostatnie dzialania wydały sie czysto randomizacyjnym procesem bez udzialu jakiegos wyzszego osrodka analizy danych
Halinazberlina pisze: celem jest zredukowanie zajmowanego miejsca (mielismy juz przypadek blokady przez nieprzeczytane posty i podwojnej instalacji)
wiec na co jest "kasowanie nieprzeczytanych postów" po określonym czasie wprowadzone niedawno?
skoro trzeba sie posuwać do az tak radykalnych rozwiązan jak usuniecie konta, przecież to miało już rozwiązać sprawę małej ilości miejsca na serwerze
Halinazberlina pisze: wyciagniecie z nor nieaktywnych Uzytkownikow
tak mówi się o zwierzetach nie o ludziach,
uwazam ze użytkownicy sami powinni moc rozporzadzac swoim czasem tzn. odwiedzac portal kiedy maja na to ochote
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Lila, moim zadaniem jest zadbanie o to, zeby wam ten Portal nie szwankowal. Za kazdym nieaktywnym Uzytkownikiem ciagnie sie ogon tysiecy nieprzeczytanych postow. Aktywni tyle nie maja bo sa na biezaco. Moge w przyszlosci zaniechac podobnych praktyk bo juz jestem prawie na biezaco, zostalo mi jeszcze okolo pietnastu Uzytkownikow, ktorych zostawiam sobie na nastepny okres.

http://www.planetaislam.com/wiara/demony_dzinny.html
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

za kazdym Uzytkownikiem ciagnie sie ogon tysiecy nieprzeczytanych postow
przeciez po to mialo byc regularne kasowanie nieprzeczytanych postow, by ich nie bylo...
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Lila, z tego powodu aby sie nie powtorzyla sytuacja z wiosny tego roku. Mielismy tu okolo siedemdziesieciu nieaktywnych Uzytkownikow z srednio czterema tysiacami nieprzeczytanych postow czyli dwiescieosiemdziesiat tysiecy postow. Takie sklady zabieraja duzo miejsca. Ten portal ma zyc a nie zajezdzac trupiarnia gdyz moga sie sprawdzic przepowiednie bardzo aktywnych Uzytkownikow. Prosze sie upudrowac, doprowadzic do porzadku i zabrac sie do pracy.
To co sie stalo juz sie nie odwroci.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

Halina , juz trzeci raz metnym komunikatem omijasz odpowiedz na moje pytanie :

dlaczego opcja anulowania nieczytanych postow po uplywie określonego czasu bez logowania, ktora byla niedawno wlaczona (wlasnie po sytuacji z wiosny b.r.) nie wystarcza i trzeba usuwac uzytkownikow ?

owszem, uzytkownika ktory nie logowal sie i nie napisal na portalu ani slowa, badz niewiele, od poczatku rejestracji powinno sie usunac
ale zeby skasowac konto usera ktory byl jednym z najaktywniejszych do tego moderowal forum , trzeba po prostu zupelnie nie użyc glowy , albo zrobic to umyslnie, wystarczylo skasować przeciez jego nieprzeczytane posty.
Prosze sie upudrowac, doprowadzic do porzadku i zabrac sie do pracy.
To co sie stalo juz sie nie odwroci.
nie używam pudru bo mam uczulenie i sama decyduje kiedy i co mam robic

[ Dodano: 2008-07-13, 00:03 ]
PS. aha i zdaje się że usunęłaś byłych modów deana i cebreiro z jakiś innych powodów,
bo jest wiele użytkowników , którzy logowali się dużo dawniej niż oni (rok,dwa lata wczesniej), to jedni z nich(wraz z datą ostatniej wizyty i liczba postow) :

gwiazda Płeć:Kobieta 2007-12-26, 17:43 7
hakate Płeć:Kobieta 2007-12-01, 16:05 19
puella 2007-11-19, 18:39 6
szotrabikcinawi Płeć:Mężczyzna 2007-12-16, 22:45 16
Sympathie 2007-11-07, 08:59 3
wre... Płeć:Kobieta 2006-12-30, 20:08 740
Calahan Płeć:Mężczyzna 2007-11-30, 15:26 7
ArchetypCienia Płeć:Mężczyzna 2008-02-07, 22:17 107
bez_zmian Płeć:Kobieta 2008-01-09, 21:26 19
ty usunelas akurat tamtych dwoje ktorzy byli tu nie dawno i wniesli wiele wiekszy wklad.

" Ten portal ma zyc a nie zajezdzac trupiarnia" jak na razie to czuje tu jakies klamstwo
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

witam
dobry wieczor
dedykuje pioseneczke dla halinek, foabiakow i gackopodobnych
bez urazy bo piosenka fajna

odprowadzam do dzialu pitolenia i linkow
pozdrawiam : )
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Lila bardzo prosze czytac to, co ja tutaj wymyslam, tam nie ma zadnych klamastw, prosze sobie poczytac ataki i wypowiedzi dwoch u nas zablokowanych Uzytkownikow na innych Portalach.

"zostalo mi jeszcze okolo pietnastu Uzytkownikow, ktorych zostawiam sobie na nastepny okres. "

Z powodu atakow i protestow skierowanych pod moim adresem Uzytkownikowi Hania przywrocono Nick cebreiro. Temat z mojej strony jest wyczerpany, nie mam czasu na pyskowki po wysmarowaniu sie olejkiem.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

jesli nie ma klamst to jest zatajanie prawdy bo znowu nie poznałam odpowiedzi na pytanie:
dlaczego opcja anulowania nieczytanych postow po uplywie określonego czasu bez logowania, ktora byla niedawno wlaczona (wlasnie po sytuacji z wiosny b.r.) nie wystarcza i trzeba usuwac uzytkownikow ?
zamiast tego znowu widze jakas metna wypowiedz , ja naprawde sie w nia wczytuje tylko ja tu nie widze odp na pytanie z tematu
jesli ustalenie jakis jasnych regul i dojscie do prawdy to ''pyskowki'' i co najdziwniejsze ''ataki'' to ja tu czegos nie rozumiem...
ja nie wchodze na inne portale i nie zamierzem, wiec nie wiem co sie tam wypisuje , chcialam tylko wiedziec czym sie roznili dean i cebreiro od "calahan" czy"szotrabikcinawi"
i ,że powtorze po raz trzeci;
dlaczego opcja anulowania nieczytanych postow po uplywie określonego czasu bez logowania, ktora byla niedawno wlaczona (wlasnie po sytuacji z wiosny b.r.) nie wystarcza i trzeba usuwac uzytkownikow ? (bez wzgledu na to kim są )
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

Halinazberlina pisze:Z powodu atakow i protestow skierowanych pod moim adresem Uzytkownikowi Hania przywrocono Nick cebreiro.
Czy to był atak, jeśli grzecznie zapytałem dlaczego?

Oto moje pytanie:

Sądziłem, że Halinka usuwa konta użytkowników, którzy przynajmniej od roku nie byli aktywni, a tutaj ciachhhhhhhhhhhhhhhhh i usunięta cebreiro, która w dniu 8 kwietnia tego roku, jako jedna z nielicznych w temacie: Wahadło, umieściła tomik swoich najlepszych wierszy. Halinazberlina - co się dzieje?
Błąd ludzki, czy widzimisię ?
Wiem, że przed nikim nie musisz się tłumaczyć, ale przyzwoitość nakazuje poinformować zbulwersowaną opinię publiczną.


Nie uważam tego za atak, tylko że dalej nic z tego nie rozumiem.
Jak się komuś dzieje krzywda, to mam siedzieć cicho, o nic nie pytać, tylko udawać, że wszystko jest cacy?
Jestem tego typu człowiekiem, że nawet biskupowi, czy papieżowi potrafię powiedzieć to, co mi się nie podoba.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

no w koncu

[ Added: 2008-07-13, 11:53 ]
gacek to chyba nie o tobie bo ty nie klniesz
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak pisze:no w koncu

[ Added: 2008-07-13, 11:53 ]
gacek to chyba nie o tobie bo ty nie klniesz
fobiak:)
Do końca Konkursu jakoś wytrzymam, ale w sierpniu postaram się nadrobić :-D :-D :-D :-P :-P :-P
ann13

Post autor: ann13 »

a ile ja bym musiała się nie logować, bądź nie odzywać ?
tak pytam, bo widzę tu strasznie indywidualne podejście, a chciałabym też mieć szanse zacząć od zera, to mogłoby być ciekawe
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Ann musisz nick zmienić najpierw
ann13

Post autor: ann13 »

tak?
a czemu ?
elutka

Post autor: elutka »

pewnie żebyś nie musiałą milczeć jak zechcesz byc jako Ann usunięta.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

Halino za monitorami są zwykli ludzie miej to na uwadze, którzy chcą się tu zrelaksować przy kawie a nie wciągać się w jakąś skrzywioną rzeczywistość

i kto to mówi.
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

rozumiem że ze wzgledu na obecny konkurs są nowi uzytkownicy , nowe statystyki i historia przestaje być ważna , ale pomyslmy jak mozna stawiac na tej samej polce laureatke poprzedniego konkursu cebreiro razem ze spamerami z Rosji, czy złośliwymi podkopywaczami z gniota,

lila dobrze mówi i tutaj też mówi dobrze
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

usuniecie cebreiro to bylo przegiecie, podejrzewam ,ze to Ona sprowadzila na to forum wiekszosc uzytkownikow, w moim przypadku rowniez tak bylo, pomagala mi sie tu poruszac i zawsze dawala cenne uwagi na temat moich wypocin.
gdzie tu jest kurwa sprawiedliwosc ?
usuwa sie osobe, ktora wniosla w to forum tak wiele, a inne nicki wiszace bezsensownie na liscie uzytkownikow z iloscia postow 0 -1 nadal tu sa.
jestem zbulwersowana i koncze, bo zaczelabym uzywac wulgaryzmow.
I ♥️ gacek
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

z tłumu pisze:usuniecie cebreiro to bylo przegiecie, podejrzewam ,ze to Ona sprowadzila na to forum wiekszosc uzytkownikow, w moim przypadku rowniez tak bylo, pomagala mi sie tu poruszac i zawsze dawala cenne uwagi na temat moich wypocin.
gdzie tu jest kurwa sprawiedliwosc ?
cebreiro i mnie wskazała drogę na ten portal i też pomagała mi się poruszać po nim, za co jej będę zawsze wdzięczny.
Obiecałem, że nie będę przeklinał do końca miesiąca, ale pod ostatnim wersem, który zacytowałem z tłumu: gdzie tu jest k.... sprawiedliwość ? podpisuję się wszystkimi członkami :-D
Tengel

Post autor: Tengel »

e tam, przecież to tylko internet
zawsze można zarejestrować się raz jeszcze,
wiele hałasu o nic, piszcie lepiej erekcjato;)
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Gacek pisze:jak mozna stawiac na tej samej polce laureatke poprzedniego konkursu cebreiro razem ze spamerami z Rosji, czy złośliwymi podkopywaczami z gniota,
Nazwa Portalu nie brzmi Poeci.eu tylko erekcjato.eu. Ten Portal nie jest zadnym Mansoleum dla Poetow. Rozwojowi Portalu przyczynili sie rowniez Uzytkownicy, ktorych juz nie ma. Uzytkownicy aktywni nie musza sie obawiac usuniecia Nicka. Wszyscy nieatywni Uzytkownicy musza sie liczyc z konsekwencja usuniecia. Czytelnicy moga korzystac z Portalu bez obowiazku rejestracji.
ann13

Post autor: ann13 »

a ja coś nie jestem oburzona, bo portal to nie jest miejsce gdzie siedzi się na grzędzie i wysiaduje jajka i jeśli ktoś nie jest nim zainteresowany, to naturalnie portal nie jest zainteresowany tym kimś, bez względu na to co i jak ktoś kiedyś, bo jest ważne tu i teraz, a z historii portal się nie utrzyma, z innych miejsc za brak aktywności jestem wywalana już po miesiącu lub trzech, jedyne co mnie zastanawia to brak konsekwencji i wybiórcze usuwanie śpiących nicków, bo jedynym powinna być data, ostatniego logowania lub ostatniego postu
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

ann13 pisze:jedyne co mnie zastanawia to brak konsekwencji i wybiórcze usuwanie śpiących nicków, bo jedynym powinna być data, ostatniego logowania lub ostatniego postu
Ania:)
Właśnie o to tylko chodzi.
Usuwani są w tym roku aktywni, a wiszą z 2007 , a wre... nawet z 2006 roku...
ann13

Post autor: ann13 »

a ja mam wrażenie gacuś, że jednak o izbę pamięci i święte obrazki, tylko jeśli ktoś tak ma do tego podchodzić, to akurat wre jest nietykalna
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ja jestem za tym aby wywalic najpierw chlopow a pozniej baby
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

ann13 pisze:ktoś tak ma do tego podchodzić, to akurat wre jest nietykalna
Patrzyłem tylko na ostatnią datę odwiedzenia portalu.
Nie znam wre...
Nikogo nie znam



z tego portalu...



jak Kononowicz
ArchetypCienia

Post autor: ArchetypCienia »

nie to kurwa ostry szajs sie zrobił

naprawdę myslalem ze choc tu gestapo nie bedzie mialo co robic.

czyzbym się kurwa pomylil?

Bo jak to inaczej nazwac?

ceb wyjebac? to jak nasrac na pomnik wolnej poezji!

a poezja jest wolna! i pierdole takie o! zasady? jakie kurwa zasady? nie musial nikt nikogo wywalac , forum i bez tego chodzi. Problem z nieprzeczytanymi postami? Wylaczyc opcje. Dla kazdego bedzie gitara. Naprawde zaczynacie mnie wpieniac.
I jak sie wkurwie to zrobie z tym "byłym (?) portalem poetyckim" porzadek.
Wiec mnie naprawde nie wkurwiajcie.

pozdrawiam tych co jeszcze czują.
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

ArchetypCienia pisze:a poezja jest wolna! i pierdole takie o! zasady? jakie kurwa zasady? nie musial nikt nikogo wywalac , forum i bez tego chodzi.
Prosze sie uaktywnic na Portalu i po problemie. Wolna poezja jest tutaj na tyle wolna na ile istnieje wolnosc. Gestapo czy ub juz mnie nie rusza bo mam nadwage.
ann13

Post autor: ann13 »

och, jakie grzmoty, kolega się obudził ze snu zimowego, przycwałował na momencik z pierdoloną kurwą w podorędziu i zaraz chce tu robić porządki?
a może jednak zacząłbyś od własnej szafy ?
bo rządzić to każdy potrafi


palcem
zwłaszcza siedząc na drugiej planecie
ArchetypCienia

Post autor: ArchetypCienia »

w swiecie jedenastek i liczb binarnych to ja jestem Bogiem.

który nie znosi faszystowskich metod.

Z każdej sytuacji jest wyjscie
dlatego też , jesli wyniklo cos z braku wyobrazni
nie moge tego zaakceptowac.

Moja szafa jest pelna















niedomówienia

[ Dodano: 2008-07-27, 15:31 ]
Halinazberlina pisze:
ArchetypCienia pisze:a poezja jest wolna! i pierdole takie o! zasady? jakie kurwa zasady? nie musial nikt nikogo wywalac , forum i bez tego chodzi.
Prosze sie uaktywnic na Portalu i po problemie. Wolna poezja jest tutaj na tyle wolna na ile istnieje wolnosc. Gestapo czy ub juz mnie nie rusza bo mam nadwage.

otóż błąd.

To tylko od nas zależy na ile wolny jest świat.
Oczywiscie nie neguje tego , ze owiele łatwiej jest poprostu stać z boku.

Kiedyś był pewien poetycki portal "Wielka Odzialowa czyli Gabinet Siostra Rachel".... z tej pryczy ja sie wywodzę... cela nr 9

Dlaczego o tym wspominam? Bo to był portal wolny doputy nie pojawil sie admin, moderator i inne tego typu narzedzia "internetowej wladzy".
ann13

Post autor: ann13 »

bogiem, to będziesz tylko sam dla siebie, jak się cofniesz i nie powiesisz na suchej gałęzi, gdzie indziej możesz jedynie zabrać głos, (komuś również), lub zająć stanowisko, niekoniecznie wymachując od razu groźbami

"I jak sie wkurwie to zrobie z tym "byłym (?) portalem poetyckim" porzadek."

faktycznie nie jesteś faszystą, bo oni nie straszyli, tylko od razu zajmowali się produkcją mydła
to zrób
zupełnie nikt Ci nie broni
ArchetypCienia

Post autor: ArchetypCienia »

ach jak Ty nic nie rozumiesz.

gdybym nie lubil jadac w tej knajpie juz bym ją spalil...

cholernie tluste mieso dzis rano podali, dlugo sie zastanawialem.


Owszem jestem Bogiem Samego Siebie w realu.

W wirtualu jestem Bogiem kodu liczb binarnych :)
ann13

Post autor: ann13 »

nie znam się na leonardo da vinci, ale zainteresowało mnie, po co spaliłbyś knajpę, do której inni z przyjemnością przychodzą i którą lubią i czy to stało by się akurat w trakcie wzmożonego ruchu schabowych na talerzach

[ Dodano: 2008-07-27, 17:35 ]
tak w peesie tylko

nazwać bogiem siebie, bez względu na wydanie, czy to będzie ulica poderżniętego nadgarstka, czy tylko wirtualna polska, może tylko idiota
bo jest cała gama stworzeń do wykorzystania, biedronki, chrabąszcze i inne rumianki, i sięganie po kamień węgielny, to tylko ciężka nadinterpretacja człowieka w kaftanie
ArchetypCienia

Post autor: ArchetypCienia »

ann13 pisze:nie znam się na leonardo da vinci, ale zainteresowało mnie, po co spaliłbyś knajpę, do której inni z przyjemnością przychodzą i którą lubią i czy to stało by się akurat w trakcie wzmożonego ruchu schabowych na talerzach

[ Dodano: 2008-07-27, 17:35 ]
tak w peesie tylko

nazwać bogiem siebie, bez względu na wydanie, czy to będzie ulica poderżniętego nadgarstka, czy tylko wirtualna polska, może tylko idiota
bo jest cała gama stworzeń do wykorzystania, biedronki, chrabąszcze i inne rumianki, i sięganie po kamień węgielny, to tylko ciężka nadinterpretacja człowieka w kaftanie
Po co ? żeby innym zaoszczedzic tłustego jadła. To cholernie niezdorwe.

Ad ps.
Masz prawo do własnej opini i ja ją szanuje:)
ann13

Post autor: ann13 »

to nie szanuj i nie pitol, tylko pisz erekcjato






świętego :P)
może łatwiej pójdzie Ci przy aniołkach charliego
usmażyć aureolę
w awersacji
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

produkcją mydła zajmowali się narodowi socjaliści a nie faszyści
ann13

Post autor: ann13 »

dziękuję wojciechu, na tej lekcji akurat spałam












z panem tadeuszem
pod mrowiskiem :P)
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

[scroll]watek urwany , prosze przesunac moj temat do chlewika [/scroll]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości