Oto mail.

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Oto mail.

Post autor: wwww »

Po uzgodnieniu z autorką postanowiłem go opublikować, bo wydaje mi się, że porusza sporo ważnych, ogólnych i szczególnych zagadnień, wszystkich nas po części dotyczących.


[Rozmawiałam z ………, weszłam na erekcjato.eu i poczytałam sobie trochę Twoje dzieła.
Ty też, tak jak futuryści polscy, chciałbyś zburzyć "pomniki mickewiczuf i słowackih", no, może słowo "zburzyć" zastąpiłbyś słowem "rozpierdolić" albo "rozjebać". Zastanawiam się, jaki sens ma używanie w poezji, w literaturze wulgaryzmów i innych chujów. W pewnym sensie jest to poezja użytkowa - tak!, użytkowa! Bo piszesz ją na własny użytek, po to, by zwymiotować z siebie cały brud, złość, wkurw, gniew.
Czyta mi się Twoją poezję jako takie właśnie słowotokowe rzygnięcie.
Dlaczego piszę "rzygnięcie"? Bo przypominają mi właśnie taki nagły i nie zawsze kontrolowany wyrzut myśli, przelewanie całego natłoku myśli na papier
- sam zresztą tak pisałeś. Stąd zresztą biorą się w Twoim pisaniu błędy, których jest tak dużo, że aż przestały mnie razić. Dlaczego? Bo to nie o ortografię i interpunkcję tu chodzi, chodzi o oczyszczenie głowy. Ortografia, a raczej brak zastosowania się do jej reguł, to też ma jakąś wartość. O ile byłoby wszystkim łatwiej, gdyby każdy tak umiał? Zamiast pierdolić cały dzień grzeczności i myśleć o tym, co ugotować na obiad i kiedy w końcu będzie ta pierdolona wiosna bo rzygam zimą. Zamiast tego - rzucenie paru kurew na forum w internecie. Na pewno lepsze to niż wyżywanie się w jakikolwiek inny sposób,
zwłaszcza taki, który mógłby wyrządzić jakąś krzywdę. No, a przy okazji tej kompulsywnej i zaciekłej słownej wyrzutni poetyckiej udaje się raz po raz stworzyć całkiem zgrabne połączenia wyrazów. Tak się właśnie czyta to, co piszesz - brnę przez różne słowa, kurwy, chuje, ale też i inne ciekawe zabiegi, jak dzielenie wyrazów, tak, że powstają ich nowe sensy, no i nieraz to, co przeczytam, wywołuje moją reakcję "to jest niezłe", jak np.:

„fiku miku
jestem w kominie?
czarnym
czerwonym
dymie?
czy to mnie
nie minie?”

Poezja Twoja czasem ma taki sens, że nie ma żadnego, i o to właśnie w niej chodzi, o czystą zabawę słowem, o nic więcej, Ty wcale nie "masz na myśli", jak poeta według pani od polaka w szkole, ani nikogo zaszokować, ani niczego
nie pokazać, ani nie udowadniać, ani nie ukazać żadnej idei, to jest oczyszczanie głowy. Dla mnie samej, jak to czytam, ma jeszcze inne znaczenie. Ja jestem osobą bardzo "grzeczną", przytakującą i bojącą się reakcji innych. A nieraz w głowie JESTEM TAKA WKURWIONA, a nie zawsze umiem znaleźć bezpieczne ujście dla swojej złości. Potem mam wyrzuty sumienia, że w myślach nazwałam kogoś tak a nie inaczej. Właściwie to tylko przy moim ………… nie boję się okazywać złości, on wie, że ja taka jestem. No, ale nie mówię mu co się czasem tak naprawdę kłębi w głowie. Ty znalazłeś już swój wentyl bezpieczeństwa:

"kochanie doskonałe
mózgu rozpierdalanie"

Można teraz powiedzieć o Tobie, że nie tylko jesteś "Stanisław-w-pełni", ale też - tę pełnię rozwalasz, albo jesteś w pełni sił, by ją rozwalać, a przez to stwarzać
nową pełnię. No, to są takie moje różne luźne i szczere (jak rzadko mi się to zdarza, być szczerą) myśli i skojarzenia dotyczące Twojej Twórczości i Ciebie samego.

Erekcjato - cóż to za dziwny gatunek? zrozumiałam tyle, że chodzi tu o napisanie wiersza, a następnie dodanie po dłuższej pauzie ostatniego wyrazu, który kompletnie zmienia sens całego wiersza - ze zbereźnego robi "grzeczny" i na odwrót. Fajna zabawa w sumie, ale - jak większość rzeczy w poezji i literaturze - TO WSZYSTKO JUŻ BYŁO. Niestety, moim zdaniem, nie da się już nic zrewolucjonizować. Chyba tylko na poziome języka została jakaś przestrzeń do zabawy, nowe sensy, niebanalne skojarzenia. Z drugiej strony, w literaturze jednak jeszcze coś tam da się zrewolucjonizować, ale już takie dziedziny, jak malarstwo – dla mnie sprawa jest już zamknięta. Te wszystkie bohomazy wiszące w galeriach sztuki współczesnej, te "instalacje", "happeningi" (obieranie ziemniaków!!!) - to już tylko wywoływanie uczucia szoku. No, chyba że to jedyne, co zostało w sztuce, jeśli chodzi o zabiegi wywoływania jakichkolwiek uczuć u odbiorców. Bo niestety, o zachwycie, przyjemności, odkryciu czegoś nowego nie może być już chyba mowy – teraz raczej można obrzydzać, zszokować i tak dalej. Tylko że – może właśnie o to chodzi? Nikt już nas nie przeniesie, i naszej "duszy utęsknionej do tych pól malowanych zbożem rozmaitem" - raczej wywiesi fiuta na krzyżu i wywoła co najmniej konsternację. Gorzej, jeśli artysta chce dopisać do tego ideologię - że niby chodziło o pokazanie dominacji męskiego pierwiastka na świecie. Sranie w banię. Po co dopisywać ideologię? Już dość sztuka się ideologii wysłużyła, można nawet rzec, sprzedała się jak dziwka.

Dlatego - pisz dalej! Wyżywaj się na klawiaturze, a potem idź na spacer, oczyszczony z syfu.]

[ Dodano: 2010-03-24, 15:00 ]
ps. Szkoda mi był zawartych tu myśli tylko dla siebie.
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

pouczające o naturze rzygania
kto nie rzyga ten nie żyje
brakuje autorki
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Remik, chuj Ci do tego.


ps. Pierdolony matole, ponoć grzebałeś w kompie ann13? Chcesz pogrzebać w mojej



dupie?



zasrany palancie
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

lubisz westerny, ja też (mój koń ma na imię Lucky Luck)
kilofem? czy laską?











dynamitu?
niestety trzonek za krótki...







obsłuż się sam
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Zasrańcu, te swoje ostrzenia to wsadź sobie w swoją śmierdzącą dupę.

Odpowiedz palancie, byłeś w kompie ann13?


ps. Byłeś w moim kompie skurwielu?

[ Dodano: 2010-03-24, 23:04 ]
ps2. Odpowiadaj chuju posrany jak cię grzecznie pytam.
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Ej, rozpierdalaczu słowackich i mickiewiczów, nie masz jeszcze jakiegoś pochwalnego maila? Jeśli tak, to zamieść









może się trochę uspokoisz, wyluzujesz, rozanielisz

I zaczniesz czytać nie tylko siebie.
Wówczas może doczytasz, ze remik chciał podać Ann ścieżkę jaką doszedł.

Pewnie nie powinnam się wtrącać, ale zaczynasz mnie już wkurwiać swoją bufonadą
panie najmądrzejszy.
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, jakim prawem jakiś zasraniec daje mi jakieś pierdolone ostrzeżenia?

ps. Fobiak, ja mogę stąd wypierdolić w każdej chwili, naprawdę nie ma dla mnie żadnego problemu, jeżeli ktoś mnie tu będzie blokował, bo coś się komuś kurwa nie podoba. Mnie też się wiele rzeczy nie podoba i co?

Ale jeżeli zadaję pytanie, to chcę uzyskać odpowiedź, a nie jakieś jebane ostrzeżenia, które są dla mnie śmieszne i więcej mi mówią niż jakakolwiek odpowiedź.

ps2. Fobiak, dlaczego Ty tolerujesz takich skurwysynów na swoim forum?

[ Dodano: 2010-03-24, 23:16 ]
Antyczka, chuj mnie obchodzą ścieżki jakiegoś zasrańca. Widziałem wkurwienie ann13 i to mi wystarcza.

[ Dodano: 2010-03-24, 23:20 ]
ann13, może zabrałabyś głos i mnie oświeciła trochę, co? Skąd wzięło się u Ciebie wtedy wkurwienie? Możesz mi to wyjaśnić?

Naprawdę krótko siedzę w necie, a poza tym nigdy nie interesowały mnie jego techniczne zagadnienia, ale Twoje wkurwienie mnie zainteresowało. Nawijaj.

[ Dodano: 2010-03-24, 23:52 ]
No co jest kurwa? Może by ktoś coś powiedział w temacie.


Remik wyłaź z nory. Czekam na odpowiedź.

[ Dodano: 2010-03-24, 23:56 ]
Hej! dziewczynki, hej! chłopcy, co jest?


http://www.youtube.com/watch?v=tpKCqp9CALQ&feature=fvst
ann13

Post autor: ann13 »

o tej godzinie to ja jestem w czwartym wymiarze i oglądam domowe kino;)

nie wiem skąd wrócił temat wwww, bo było, minęło i po co sięgac do śmietnika po jakaś przeterminowaną puszkę z konserwami, ale remik włamał mi się do komputera, co by mnie nawet rozśmieszyło, bo przez niejedną taką akcje przechodziłam, gdyby nie zadzwonił do mojej pracy, chyba 3 razy, w tym 2 mnie nie było i nie wiem co to zmienia antyczka, że łaskawie chciał mi podać ścieżkę
a w ogóle to nie wiem dlaczego tu takie nerwy, skoro to mail opublikowany za zgodą autorki, która może chciała, aby jej nick został w tajemnicy


poli i szynela;)
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Zarzuciłam wwww nieumiejętność czytania, a okazuje się, że to ja nie umiem...

Anka sądziłam, że remik doszedł do Twojego numeru grzebiąc w sieci. W takim przypadku podanie ścieżki zainteresowałoby mnie (gdybym była Tobą).
Jeśli jednak zafascynowanie Tobą pchnęło do włamania do kompa i na dodatek wbijania się w real, to szkoda słów. Bo i co tu pisać.
ann13

Post autor: ann13 »

nie doszedłby grzebiąc w sieci, bo moja firma ma nieustająco stronę w przebudowie, zresztą on nie wiedział, ani gdzie pracuje, ani jak się nazywam, poza tym nie idzie już o patroszenie kompa, nie on pierwszy, ale może ostatni wlazł mi do środka, tylko o naruszenie służbowej prywatności i wydzwanianie z beznadziejną ofertą rajstopek do pracy, inaczej też pewnie podeszłabym do tego, gdybym usłyszała normalne, halo, to ja remik

no ja już nie chciałam, bo mogę wybuchnąć, ale nie kiszę ogorków, natomiast skoro ten temat to bumerang, to niech będzie jasne, teraz trzeba go ładnie spakować, wysłać do cioci do ameryki i niech się zgubi na poczcie
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

stary chuju a co ja moge pisz do haliny
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, dziękuję Ci za odpowiedź.

Fobiak, nie wiem co możesz, ale na pewno coś możesz, jeżeli chodzi o portal.


ps. Pracuję w Huston, w super tajnym dziale z super tajnymi danymi, jeżeli ktoś jest nimi zainteresowany, proszę o kontakt.

ps2. W piątek oddaję kompa na dezynfekcję i deratyzację. Jeżeli po tym oczyszczającym zabiegu ktoś spróbuje się do niego zbliżyć, będę wiedział co mam zrobić.

ps3. Fobiak, ann13, nie można po prostu usunąć remika z portalu? Wydaje mi się to najprostszym rozwiązaniem, ale być może ja ciągle czegoś nie rozumiem? (na pewno tak jest) Proszę Was zróbcie coś, bo to nienormalne jest.

ps4. Znów (o 9,24) dostałem jakieś śmieszne ostrzeżenie.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

tak sie tobie tylko wydaje
jestem bezradny
jestem bezwladny
jestem bezfunkcjonalny
malo tego
zaagubiony
rozczarowany
zdziwiony
i watpliwy



























coz ja moge
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, po prostu, przez chwilę przestań się lenić i rusz mózgownicą.

ps. Wymyśl coś sensownego, proszę.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

a gdzie dowody ?

[ Dodano: 2010-03-25, 10:44 ]
o qrde przeczytalam dopiero post ann :/ to jest zalosne i smutne
ann13

Post autor: ann13 »

e tam, może już zrozumiał co zrobił i też mu jest niesmacznie, bo to koniec języka za przewodnika przecież (którego chyba zapomniał użyć) a nie wytrychy, spłaszczam, bo dość szybko wybaczam i jestem naiwna, ale tylko do kolejnego razu
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

przerazali mnie kiedys ludzie na czacie ktorzy robia printy i zapamietuja dane osob by potem je wykorzystac albo choc wypalic nagle "ooo bo ja wiem ze ty to ..."
jak przeczytalam otworzonego maila zostawionego przez przypadek przez znajomego na ekranie czulam niesmak
moze i mam wyolbrzymiona potrzebe prywatnosci ale cos takiego to juz przekracza wyobrazenie ma sie ochote wcisnac Alt+F4 i nie zagladac w net nigdy wiecej
no bo jak sie wchodzi do domu to najpeirw sie dzwoni albo puka nie ?

[ Dodano: 2010-03-25, 12:03 ]
tu nie chodzi o wybaczenie ale o prawo
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Radku, życzę Ci wielu takich przyjaciół, jak autorka opublikowanego tu maila.

A propos zachowania remika: ale gnojek!

Polecam Wam linuxa. Ma doskonałe zabezpieczenia.
Przy dystrybucji, jakiej używam /Gentoo/, zawsze udaje mi się wyłapać próby włamania i zablokować . Wirusy i trojany też są dla mnie niegroźne.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

komputery w biurach sa czasem za firewallem by umozliwic zdalna prace administratorowi , mozna sie wtedy wlamac nawet przy linuxie
ann13

Post autor: ann13 »

w moim grzebią na odlegość, poza tym, w obcym kompie to mogę sobie wybierac, że chce mieć małego chłopczyka na koniku na tapecie, ale nie jaki chce system operacyjny, a mój musi współgrać z czym innym, co robie, a robie dużo, na róznych serwerach, chocby się zdawac mogło, ze nie:P), a linux jest trudny do współpracy, z tego co wiem

lilka, no o jego naruszenie, a tłumaczenia, że spróbowałem znaleźć igłe w stogu siana i okazało sie ze to ani taka igła, ani nie ten stóg, są żenujące, dla mnie najbardziej oburzające jest wydzwanianie do kogoś do pracy (pomijam, ze w ogóle, wcale i zupełnie nie znam remika, ani słowa z nim nie zamieniłam dopókąd nie zadzwonił, a wręcz przeciwnie, oględnie mówiąc dostał ode mnie dość ostrą pisemną odprawę), bo nawet jak mam długoletnich przyjacół, to zawsze zapytam, upewnie się, czy można do nich dzwonic do roboty, bo różnie się na to patrzy, a poza tym, to nic na siłę i nie wiem co mają przynosić takie inscenizacje, oprócz tego, że mnie obrzydził do siebie
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

kwestia przyzwyczajenia teraz na poziomie użytkownika dystrybucje linuxa malo sie roznia od okienek windowsa , daje on jednak elastycznosc zmian. inaczej i trudniej sie np instaluje gg , ale w pracy to i tak moze ktos z prawami admina , jesli sie ktos wlamal to admin powinien sie zreflektowac i zostac zbesztanym bo tylko on moze temu zapobiec

[ Dodano: 2010-03-25, 13:46 ]
a najlepiej jak macie otwarty dostep nos swojego laptopa z netem przez komorke ; )
ann13

Post autor: ann13 »

dobra,żeby nie było, bo rozpętała się burza, a właśnie poznałam ścieżkę, więc niech sprawiedliwosci stanie się zadość i skoro wszyscy sa w temacie to napiszę, aby nie było pomówień, kiedys rozsyłam maile z prywatnej skrzynki z prosbą o pomoc dla dziecka (czyjegoś), pierwszy raz cos takiego zrobiłam, nie angazuję się w łańcuszki, ale ktoś dostawał 3 grosze od maila, to uwierzyłam i uznałam za zasadne, aby przekazać dalej, taki mail trafił równiez do remika, ze wszystkimi moimi adresami, bo wysyłałam hurtem, w których powtarzał się również adres firmowy, do znajomych z pracy, dość charakterystyczny, to nie było włamanie, tylko śledztwo i moja nieostrożność, ale jakoś się nie spodziewałam, że ktoś z niej skorzysta, a właściwie to mi do głowy nawet nie przyszło, że ktoś może robić dochodzenie
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

ale beka
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, no niestety, ale nie wierzę Ci, ani jednemu słowu. Nie ma żadnej beki, jest za to kicha, bardzo wielka kicha.

ps. Po chuj w to brniesz?

[ Dodano: 2010-03-25, 16:29 ]
ps. Podszkol się z psychologii.
ann13

Post autor: ann13 »

ale nie wiem w co mi nie wierzysz wwww, mógłbys wypunkotwać? abstrahując, że ja nikogo do wiary nie namawiam
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, nie potrzebuje żadnej wiary.

ps. Zdecyduj się, było włamanie czy nie?

ps2. Nie musisz nikogo chronić, bo ja po sądach nie mam zamiaru biegać, nie mam czasu, więc daj se sianka suchego.

ps3. Sprawdzę tylko dokładnie komp, ale jeżeli raz jeszcze się to powtórzy, to wtedy zainteresuję się tym poważniej, czyli z pełnymi konsekwencjami jakie z tego wynikają.

ps4. Daj więc spokój z tłumaczeniami, bo mi już powoli ciśnienie opada, tak jak i Tobie.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

nie było naruszenia prawa cofam więc oburzenie


niemniej trzeba mieć coś z bańką żeby nachodzić obcego w pracy ; P
ann13

Post autor: ann13 »

remik pisze:po odpierdol poszedłem smażyć naleśniki - paskudne wyszły
rozumiem, że zbliżyłem się do granicy delikatnej i się mocno zdenerwowałaś i puściłaś furię zza zębów
lecz przecież sama chciałaś tego
w tej formie też rozumiem twą prośbę
poza tym słyszałaś pewnie, że firmy wynajmują hakerów by polepszyć zabezpieczenia - jak ostygniesz to ci podam ścieżkę jaką doszedłem
i tu zapewne odpowiesz spierdalaj - więc znajdź ją sobie sama

antyczka - przecież ja jej tylko pończochy chciałem opylić!
dla jaj
a pojawiła się banicja
gdyby nie zużywano tu pewnych słów to bym określił to jednym
pizdiec ale nietrafne to już
zinterpretuj to sobie sam wwww, ponoć jesteś poetą, uwzględniając, że remik nie wie gdzie pracuję, od nikogo się nie dowiedział, być może ledwie wie skąd jestem i moze domniemywać tylko jak mam na imię, bo naprawdę moge mieć marysia i nie jestem sierotką, nie zna mnie i nic mu o sobie nie mówiłam, poza tym, sam wywolaleś temat o którym zapomniałam, byc może dlatego, że remik ci rypnął ostrzeżenie, to zacząłeś go ujeżdżać, nie na swój koszt, a szkoda że nie wczesniej, bo rozmawiałam o tej sytuacji nie bez kozery publicznie, tylko zeby i inni mieli świadomość, że ktoś stąd potrafi naruszyć czyjaś prywatność (a to niewątpliwie zrobił)i wsadź se w dupe poradnictwo na temat tłumaczeń, bo jak wywołałeś wilka z lasu to go teraz unieś, albo poleć z mania przesladowczą sprawdzac kompa, czy ktoś ci się nie włamał, lub zabaw się taktyczną psychologię, bo ja jak komuś przypnę łate (którą zreszta sam remik podtrzymał) niezasadnie, to zawsze ja sprostuje, jesli mi się jednak zamajaczy, ze było inaczej (to on mi opisał, moze nie powinnam wierzyc)i to faktycznie z tego maila on wział jakieś informacje o mnie, chociaz nie wprost, bo musiał ich doszukać, a ochraniac mogę niewielu, i na pewno w nich nie siedzi remik

[ Dodano: 2010-03-25, 19:46 ]
a ty wwww, jak nie masz nic do powiedzenia, to zamiast wypruwać flaki z innych, milcz

albo zwal se konia
to ci zaraz żałość z powody ostrzeżenia przejdzie
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, masz rację, zwale se konika w ramach relaksu, może złość mi przejdzie.

ps. Nie chciałem niczego z Ciebie wypruwać, ale moim zdaniem, dobrze, że stało się tak jak się stało, bo chłoptaś przesadził, grubo przesadził.

ps2. Nie mam zamiaru niczego dźwigać, bo mam od chuja innych problemów na głowie, a takie jazdy jak ta, do chuja są niepodobne.

ps3. Jeżeli myślisz, że niepotrzebnie Cię w to uwikłałem, to przepraszam.

ps4. Skończyłem, nie będę więcej zabierał głosu w tej sprawie. Powiedziałem jak mi się wydaje wszystko, co miałem do powiedzenia. Opinie i decyzje nich każdy sobie wyrabia sam. Ja już wyrobiłem. Na tym poprzestanę.

[ Dodano: 2010-03-25, 20:07 ]
Zapomniałem o ostrzeżeniu - mam je w głębokim poważaniu. Pisałem już o tym. Latają mi koło pytki.
ann13

Post autor: ann13 »

ciasto tylko wwww się wyrabia prędko, nie opinie
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, skończyłem.
ann13

Post autor: ann13 »

ty mogłeś, ja nie muszę, przyzwyczaj się do tego
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, Twoja wola, rób jak uważasz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości