Unia Europejska XXI w

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

ann13

Unia Europejska XXI w

Post autor: ann13 »

----
- [operator]: Dziękujemy, że wybrał pan naszą pizzerię. Czy mogę prosić o pański numer EUROPESEL?
- [klient]: Dzień dobry. Chciałbym złożyć zamówienie.
- [o]: Czy mogę najpierw prosić pański numer EUROPESEL?
- [k]: Mój EUROPESEL, tak.... już ...chwileczkę...to jest:2165052031412341123221854332223.
- [o]: Dziękuję, panie Nowak. Widzę, że mieszka pan przy ulicy Żytniej 14, a pański numer telefonu to 56320302. Numer telefonu w pańskim biurze to 54356326, a numer pańskiej komórki to 88234924. Z którego numeru pan dzwoni?
- [k]: Co? Dzwonię z domu. Sk±d pan ma te wszystkie informacje ?
- [o]: Jesteśmy podłączeni do Systemu, proszę pana.
- [k]: (wzdychając) A... tak... Chciałbym zamówić dwa razy waszą Pizzę Samo Mięcho.
- [o]: To chyba nie jest dobry pomysł, proszę pana.
- [k]: Co pan ma na myśli?
- [o]: Proszę pana, w pańskiej kartotece medycznej jest napisane, że ma pan za wysokie ciśnienie i ekstremalnie wysoki poziom cholesterolu. Twój Narodowy Opiekun Zdrowia nie zezwoli na takie niezdrowe zamówienie.
- [k]: Cholera. To co pan proponuje?
- [o]: Może pan spróbować naszej niskotłuszczowej Pizzy Sojowej. Z pewnością panu zasmakuje.
- [k]: Czemu pan sądzi, że mi to zasmakuje?
- [o]: Wypożyczał pan w zeszłym tygodniu Sojowe przepisy kulinarne z biblioteki, dlatego właśnie to panu zasugerowałem.
- [k]: Ok, ok. Proszę więc dwie rodzinne. Zaraz podam panu numer karty kredytowej.
- [o]: Obawiam się, że będzie pan musiał zapłacić gotówką, bo przekroczył pan limit na koncie karty kredytowej.
- [k]: No to skoczę do banku tu obok i przyniosę gotówkę zanim wasz kierowca dostarczy pizzę.
- [o]: Pańskie konto czekowe również jest już wyczerpane.
- [k]: Nieważne. Po prostu przyślijcie pizzę, mam już gotówkę gotową. Jak długo to zajmie?
- [o]: Obawiam się, że około 45 minut, gdyż mamy teraz dużo zamówień. Chyba, że jeśli chce pan jechać po gotówkę, to po drodze sam pan podjedzie po zamówienie. Jednakże wożenie pizzy motocyklem może być ryzykowne.
- [k]: Skąd u diabła pan wie, że jeżdżę na motorze ?!
- [o]: Pisze tutaj, że oczekuje się na pana z pierwszą wpłatę na samochód. Ale motocykl ma pan już spłacony.
- [k]: k.... !!!!!!!!!
- [o]: Radzę uważać co pan mówi. Ma pan już przecież kolegium za obrażenie policjanta w lipcu 2006 roku oraz wyrok za opowiedzenie nietolerancyjnego dowcipu o nekrofilach.
- [k]: (Milczenie)
- [o]: Czy chce pan coś jeszcze ?
- [k]: Tak, mam kupon na darmowe dwa litry coli.
- [o]: Przykro mi, proszę pana, ale nasz regulamin zabrania podawania coli cukrzykom...........
Schreck

Post autor: Schreck »

Freedom to fascism - mądry film... Co za marnotrawstwo okazji by wyłowić ze społeczeństwa tego przestępcę - jakby ów osobnik był już zaczipowany to właśnie wyruszyłby po niego patrol prewencyjny prowadzony sygnałem GPS z RFID by go zaaresztować za próbę nielegalnego nabycia produktu spożywczego zawierającego mięso i napoju zawierającego cukier, które to produkty wiadomo zagrażają jego produktywności oraz zwiększają emisję CO2 przez ten zdegenerowany organizm, a co najważniejsze narażają system EUROpieki zdrowotno-eugenicznej na niedopuszczalne marnowanie cennych środków finansowych, które to należy przeznaczyć na jakże niezbędne dla ratowania planety zabiegi prewencji eugenicznej (czytaj aborcji). Posiedzi sobie ta żałosna zakała ludzkości w obozie zdrowotnej reedukacji to się nauczy - o ile przeżyje....
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

nie no anka w zyciu bym nie pomyslal ze z ciebie moze byc taka futurystka. pewnie niechcialo ci sie robic obiadu.
poznaj stachu po zapachu
ann13

Post autor: ann13 »

kurna grasiu, no ja rozumim, że to może robić za arcydzieło mojego życia wyjęte prosto ze szklanej kuli, na korzyść kanapek ze serem, ale nie wiem, komu tak wróżbiarstwo dopisało, bo to z internetu, a autor może jest i znany, tylko go nie dociekałam, jak ty go odnajdziesz, to ja go tu wpiszę, żeby nie było przywłaszczenia
Schreck

Post autor: Schreck »

Proszę bardzo - to fragment filmu - America: Freedom to fascism - dokument autorstwa nie żyjącego już Aarona Russo - coś o NWO - oto linkownia:

http://www.youtube.com/watch?v=dSZuHWczcDg

cały film:

http://www.youtube.com/watch?v=8NpTVXitOQk
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

chciałem jeszcze wczoraj mieszkać w USA
nie musiałbym wypełniać zeznania podatkowego
bo mój poprzedni pracodawca jest ścigany przez prokuraturę
i wydawało mi się, że nie wyśle mi PIT-a
jednak dostałem polecony z tymże dokumentem
nie odbierałem, bo myślałem, że to kolejne wezwanie do prokuratury albo sądu
za jazdę po pilaku albo za dilerkę
jebie mnie to

rozumiesz czaczę, amogo?
Schreck

Post autor: Schreck »

Marcin Rajski pisze:chciałem jeszcze wczoraj mieszkać w USA
nie musiałbym wypełniać zeznania podatkowego
bo mój poprzedni pracodawca jest ścigany przez prokuraturę
i wydawało mi się, że nie wyśle mi PIT-a
jednak dostałem polecony z tymże dokumentem
nie odbierałem, bo myślałem, że to kolejne wezwanie do prokuratury albo sądu
za jazdę po pilaku albo za dilerkę
jebie mnie to

rozumiesz czaczę, amogo?
Jako jednostka aspołeczna i przesiąknięta dekadencją zostaniesz umieszczony w trybie przyspieszonym w obozie reedukacji, gdzie Twoja skłonność do zachowań aspołecznych, destrukcyjnych i niezgodnych z polityczną poprawnością oraz nałogowa nieproduktywność powodująca straty w gospodarce światowej zostanie skutecznie relegowana przez wyspecjalizowanych funkcjonariuszy. Twój chip zostanie wyłączony z systemu operacji finansowych za 5, 4, 3, 2... Welcome to NWO...

http://www.youtube.com/watch?v=zgGAUzu3 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=38HlcS5UlD0

http://www.youtube.com/watch?v=zz_7m_C_ ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=0eYDA8qLb_4
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

dawaj czipa, byle pogilgał
Schreck

Post autor: Schreck »

Marcin Rajski pisze:dawaj czipa, byle pogilgał
spodziewaj się wrzodów prędzej - bateria chipu zawiera lit - uszkodzenie chipa - np. poprzez nagłe zmiany amplitudy pola magnetycznego spowodują zatrucie litem - w lustrze się nie poznasz...

"I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia."
Apokalipsa 16-18

"Osoba bez biochipu nie będzie mogła dostać pożywienia, nawet wody, mieszkania, zatrudnienia, usług medycznych oraz zostanie wciągnięta na listę wyjętych spod prawa."
Carl W. Sanders

"A piąty [anioł] wylał swą czaszę na tron Bestii: i w jej królestwie nastały ciemności, a ludzie z bólu gryźli języki i Bogu nieba bluźnili za bóle swoje i wrzody, ale od czynów swoich się nie odwrócili."
Apokalipsa 10-11

"Rozmawiałem z lekarzem Bostońskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia chipu, może dojść do ciężkich owrzodzeń."
Carl W. Sanders
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

błagam
take me to your diler
Schreck

Post autor: Schreck »

Marcin Rajski pisze:błagam
take me to your diler
Forget it - you are not ready yet...
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

manię czasem leczą litem
Schreck

Post autor: Schreck »

Margot pisze:manię czasem leczą litem
to lepiej uważać ile się piguł bierze:

http://online.synapsis.pl/Poradnik-dla- ... litem.html
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

najlepiej zrezygnować z manii ale niektórzy lubią ten stan
Schreck

Post autor: Schreck »

Margot pisze:najlepiej zrezygnować z manii ale niektórzy lubią ten stan
Najlepiej to się obudzić - tych co w latach 30tych XX wieku namawiali Żydów do opuszczenia Europy też nazywali maniakami...

http://www.youtube.com/watch?v=x-CrNlilZho
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

aha to ja nie wiedzialem.
poznaj stachu po zapachu
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości