zajeci chlopcy

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

zajeci chlopcy

Post autor: lila »

czy fajni faceci sa zajeci bo sa fajni czy tez zajeci faceci sa fajni przez swoje kobiety czy tez moze zajeci faceci sa fajni bo potrafia byc zajeci? w kazdym razie smiem twierdzic iz ta korelacja, choc niezbadana, ma miejsce
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

hmmm... może to Ci pomoże w uporządkowaniu swoich przemyśleń, lilka: http://cheezburger.com/View/2884240896
albo:
http://lh4.ggpht.com/_bewDI_7pt0E/S2smI ... 5B2%5D.jpg

jeśli faceci mają podobne dylematy z klasyfikacją, to tutaj jest odpowiedni podział: http://graphjam.memebase.com/2009/09/03 ... l-paradox/
albo:
http://cheezburger.com/View/3153162496
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

dziekuje za te grafy lecz jak pewnie zgadujesz ta sucha klasyfikacja nie odpowiada na postawione przeze mnie pytanie dotyczace osobnikow bedacych elementami iloczynu wszystkich trzech zbiorow

[ Dodano: 2011-12-25, 22:09 ]
btw ciekawa zas jest obserwacja ze dla mezczyzn murem nie do przejscia jest w nadmienionych przykladach fakt zajetosci a dla kobiet fakt bycia gejem
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

ahmmm... może rozwiązanie zagadki tkwi w zdefiniowaniu "fajnego faceta"?
fakt "zajętości" jest pomijalny... ludzie nie wytrzymują ze sobą w związkach - w 2010 roku zanotowano 228 tys. małżeństw i 61 tys. rozwodów - tendencja jest taka, że liczba tych pierwszych - spada, a tych drugich - rośnie...
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

tendencja dowodzi tego, że więcej ludzi szybciej dojrzewa do rozwodu niż do małżeństwa
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

wielu rzeczy może dowodzić... na przykład, że ci nierozwiedzeni mają kredyt we franku szwajcarskim, a wieczory spędzają na śledzeniu kursu, spreadu i stóp procentowych nie mając czasu na zastanawianie się nad swoimi inwestycjami emocjonalnymi...
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

fajny facet to raczej jednostka niedefiniowalna i kwestia indywidualna z grubsza taki ze po pierwszym spotkaniu chce sie nastepnego
moze nie chodzi o franki , moze chodzi wogole o zajecie czasu wolnego , bo od za duzej ilosci czasu wolnego sie robi siano w glowie
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

tak czy owak lepiej być fajnym facetem niż pedałem
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

trafil mi sie w rece artykul w temacie http://www.pardon.pl/artykul/7848/dlacz ... zonatych/4 ale nie przeczytalam calego bo renoma portalu budzi we mnie pewne watpliwosci
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

może ta pozycja rzuci nieco światła na poruszoną przez Ciebie problematykę, lilka... jest tam rozdział: "Czego kobiety chcę od mężczyzn?" oraz "Czego mężczyźni chcą od kobiet?":
http://tiny.pl/hjd27
a tu masz kolejne osiągnięcie psychologii ewolucyjnej:
http://tiny.pl/hjd2r
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Re: zajeci chlopcy

Post autor: Margot »

lila pisze:czy fajni faceci sa zajeci bo sa fajni czy tez zajeci faceci sa fajni przez swoje kobiety czy tez moze zajeci faceci sa fajni bo potrafia byc zajeci? w kazdym razie smiem twierdzic iz ta korelacja, choc niezbadana, ma miejsce
po pierwsze to trzeba byc fajna baba, zeby miec fajnego faceta
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

stalker nie spi
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

lila pisze:stalker nie spi
nie jestem facetem ale
jak bedziesz fajna, to moze Cie kiedys polubie
naprawde bym tego chciala
ciagle czekam a poniewaz zamierzam jeszcze troche pozyc to moze sie kiedys doczekam
na dowod moich nieustajaco dobrych intencji w powyzszej sprawie, zycze Ci wszystkiego dobrego w calym 2012 roku
/nie musisz wyrazac swojego braku zainteresowania dla tego, co napisalam powyzej, zwlaszcza we wlasciwy sobie wymyslny sposob, ktory powoduje, ze niektorzy uwazaja Cie za intelektualistke/
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

dean co do wladzy znam wiele kobiet ktorym chyba nie zalezy na przedluzeniu gatunku a moze to po prostu cecha srodowiska
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

no ja też się strasznie zżymałem, że też mi jakoś niespecjalnie osobiście zależy na przekazywaniu własnych genów poprzez powoływanie na ten rozpaczliwie smutny świat samotnych i skazanych na śmierć potomków... trudno jednak nie przyznać, że nasze indywidualne wybory czy też kulturowe uwarunkowania ostatnich - dajmy na to - paruset lat, mają się bardzo śladowo do bagażu ewolucji liczonej w eonach...
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

a ja mam grzyba na chuju i nie mogę się bzykać przez półtorej miesiąca. to jest dopiero nieszczeście.
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

gratulacje, Rajski...
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

nie ma się co nabijać. teraz czopki w dupę muszę sobie wciskać.
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

noooo... to masz Pan regres i przemieszanie fazy fallicznej z analną... doprawdy, powinieneś zostać obiektem bardziej wnikliwych badań niż tylko mykologiczne...
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

jesteś zainteresowany moim anusem?
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

nie, Rajski... wystarczy, że sam dokonujesz eksploracji swego odbytu... ja próbuję Cię umiejscowić we freudowskiej teorii rozwojowej próbując zrozumieć zjawisko regresji...

[ Dodano: 2012-01-07, 02:02 ]
...sądzę także, że można to podpiąć pod piagetowską teorię rozwoju i mówić o regresie do fazy sensoryczno-motorycznej...
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

ufff. to dobrze.
bo się bałem, że tak bardzo starasz się być politycznie poprawny, że gotowy jesteś posunąć się do gejostwa.
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

to nawet nie o to chodzi, Rajski... nawet gdybym był gejem, to ogarnął by mnie lęk co w Twojej dupie można znaleźć: peruwiańską kopalnię miedzi? starą babę? żetony z gralni? fajerwerki z Sylwestra? kilo koksu i butelkę po Jasiu Wędrowniczku? październikowe wydanie "Uwarzam Rze"? zaginione prawo jazdy? pierwsze wydanie dzieł Sun Zi?
i ja miałbym penetrować Twoją Puszkę Pandory? toż to bojaźń i drżenie, jak pisał Kierkegaard...
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

zapomniałeś o czarnych skrzynkach z tupolewa. a kiergergegardem mnie nie strasz. nie kojarzę kolesia z ksywy, ale może poznałem go na mieście.
co się tyczy jasia wędrowniczka, to rzeczywiście jestem finansowo trochę pod kreską. mógłbyś wpaść (pamiętaj jednak, że piję whisky tylko od dwunastoletniej w górę), napilibyśmy się jak ludzie.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

sprobuj maczac w kefirze
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

OK
ale najpierw się nim wysmarujesz
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

niestety powtorze za deanem↑
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

ale dean pisze o moim anusie. a my teraz o innym.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ale ma miejsce silna zaleznosc mniej wiecej ta sama z powodu ktorej na grzybice pracia lekarze przepisuja czopki doodbytnicze
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

zmuszać nie będę. dawać i prosić to za wiele. podpowiem tylko, że najpierw włożę język. lubisz?
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

nie trzeba dodawac ze polaczenie z jama ustna jest juz bezposrednie
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

całować się nie musimy
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

no
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

no właśnie.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości