ryby i Rajski głosu nie mają

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

ryby i Rajski głosu nie mają

Post autor: dean »

i tak Robert Kobryń vel Marcin Rajski - człowiek kontrowersyjny (za tę kontrowersyjność dałby sobie chłopak napleta obrzezać) acz nie pozbawiony satanicznego uroku, dostał knebel w ryj w wyniku nagromadzenia niestosowności, których dopuścił się w malignie swej obłędnej retoryki... czy należałoby podjąć obronę duszy rogatej błądzącej po manowcach quasikultury sieciowej? czy pozwolić mu sczeznąć w otchłani?
optuję za tą pierwszą opcją, albowiem nie ma innych miejsc, które gromadziłyby taką ilość zbanowanych na forach poetyckich jak właśnie erekcjato.eu... gdybyśmy zastanowili się nad tym, co się właśnie tutaj stało, to - w pewnym sensie - bardzo zbliżyliśmy się do tych wszystkich forum, które najeżdżaliśmy jak banda Hunów zbierając bany czy to dla sportu czy dla idei wolności słowa w sieci...
przecież i mi i wielu innym użytkownikom zarzucić można było częstokroć brak elegancji (huh, eufemizm), zwykłe chamstwo, wulgarność czy zidiocenie... tak to już jest – tak też przecież wygląda świat wokół nas... czas go zmienić – jak zwykle poczynając od siebie...
ann13

Post autor: ann13 »

no tak wyszło dean, rajski miał już wcześniej dwa ostrzeżenia, więc kolejne zrobiły mu zakaz pisania.

natomiast wydaje mi się, że z największą uwagą, powinien przeczytać twój post sam rajski, bo on się tak ze mną nie patyczkował, jak ja z nim, rypnął mi od razu sześć ostrzeżeń i mnie zbanował, nie wiem, kto mógłby być następny u niego w kolejce, ale dlaczego np. nie ty, bo on może i chce (takie powody widziałam podał przy zbanowanym przez niego nicku coma)

[ Dodano: 2013-07-16, 11:07 ]
jeszcze się dopiszę

rajski nie został zbanowany, rajski został uziemniony na okres trwania konkursu, po tym jak mu się wymsknęły chęci manipulacji konkursem (ja nie mam 100-u % pewności, że to było żartobliwe pitolenie), kiedyś pracowałam w psychiatryku w boleslawcu, mieliśmy takich na oddziale zamkniętym dość dużo, blok był zawsze przepełniony, ale nie robiliśmy im krzywdy, przeważnie rzucaliśmy im pilkę do kopania na korytarzu i był spokój. rajski ma tych kaftanów od jacusia ok. 30 w różnych rozmiarach, więc jest niegroźny, niech on sobie nie myśli, że jest jedyną pijaczyną i to czyni z niego uprzywilejowanego, że chroni go immunitet, jak ja chlałam, to rajski walił w pieluchy jeszcze, nawalić się, to żadna filozofia, ważne jest to aby tego nie pokazywać, to jest sztuka, a nie to truteń wybzyka
















































































pod ulem
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Konkurs się skończył, więc sobie popozwalam

Otóż wg mnie ann13 to co piszesz, to pierdolenie o szopenie, że się tak delikatnie wyrażę. Przede wszystkim dla usprawiedliwienia swoich poczynań.

Przez pewien czas ten portal był miejscem, gdzie każdy mógł wyrażać - swoje nawet najbardziej pokręcone poglądy. Niestety dość szybko eldorado skończyło się. Szkoda.

ann13 - ustalcie z fobiakiem i wydajcie poddanym wspólne oświadczenie w temacie, czy manipulacja w czasie konkursu jest, czy nie jest w żaden sposób możliwa.
Bo w moim skromnym odbiorze któreś z Was rozegrało swoją prywatną rozgrywkę. Na dodatek machając sztandarem konkursu.
Jakieś to takieś miałkawe.
ann13

Post autor: ann13 »

ja się nie miałam zamiaru usprawiedliwiać antyczka, bo nie czuję się winna, tylko wyjaśniłam za co rajski dostał ode mnie ostrzeżenia, powtórzę, bo widzę, ze trudno ci przyswoić:

pierwsze, za swoją wypowiedź w sprawie głosowania i propozycję uzgadniania z nim kolejności jego głosów na moim priv
drugie, za to, że mnie zbanował i tym samym przekroczył kompetencje moderatora

ma już kartotekę, to poskutkowało zakazem pisania

dalej to nie wiem do kogo ta gadka, bo żeby załatwiać prywatne rozgrywki, to trzeba by mieć z rajskim jakąś i płaszczyznę prywatną, a ja go częstuję jedynie osobistymi wulgaryzmami, reszta twojego postu to jakieś insynuacje i aluzje, jak chcesz się dowiedzieć, czy manipulacja w czasie konkursu jest czy nie jest w jakiś sposób możliwa, to walnij se sondę na ten temat, ja ci mogę powiedzieć, tylko za siebie, głosuję uczciwie, wg SWOICH skłonności, słabości i upodobań, na erekcjato, nie na osobę i na pewno, nie dlatego, ze autor ma ładną dupę, bądź ogólnie jest chamem
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

Szanowana Pani
anty-czka!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie kto Pani zdaniem należy do tzw. poddanych Pana fobiaka i Pani ann13?
Kto Pani zdaniem zasłużył na zwycięstwo w tegorocznym konkursie skoro ma Pani podejrzenia , że obecne wyniki mogły być efektem manipulacji członków jury?
a tergo.
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

no dobra. wszystko super. tylko po konkursie Rajskiemu miał być zdjęty knebel...
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Szanowny Panie Boob

Chciałabym nieśmiało zauważyć, że próby manipulacji podejrzewała Ann.
Ja tylko zapytałam, jak jest ona możliwa, skoro fobiak od lat zapewnia, że nie ma takiej opcji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości