psygarnij

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

psygarnij

Post autor: nanie »

wszystkim rozwalają serca chore dzieci, a moje rozsadzają skrzywdzone zwierzęta, od pewnego czasu śledzę na facebooku, historię prawie zagłodzonej suni, której pomagają bardzo dobrzy ludzie, niezwykłam roznosić, ale jestem bardzo wzruszona ich miłością, podarowanym czasem, i czułą opieką nad nią, dlatego jeśli ktoś nie wie, co zrobić z tym minimalistyczny kawałkiem podatku:

Pomóż nam, pomagać, przekaż 1 %.
KRS: 0000244990 Cel szczegółowy*: PSYGARNIJ
* ważne by podać cel psygarnij, nie ważna wielkość liter

nie umiem, tu przekleić opowieści, o miłości i pewnie się nie da, ich facebookowa strona

https://www.facebook.com/psygarnij/?fref=photo
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
nanie
Posty: 768
Rejestracja: 2015-04-19, 21:28
Has thanked: 4 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Post autor: nanie »

nie mogę takich rzeczy oglądać
skurwiel, tamten pies był przywiązany, a on jakby specjalnie podstawiał mu swojego pod nos, aby go zaatakował, mam nadzieje, że jak kamery te sytuację nagrały, to chociaż poniesie konsekwencje,
tylko nie wiem, czy nie wyłącznie właściciel tego amstafowatego, który nie miał kagańca
Awatar użytkownika
sylwia4012
Posty: 4
Rejestracja: 2018-02-09, 13:51
Lokalizacja: Kazimierz
Kontakt:

Post autor: sylwia4012 »

Ja nistety nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też raczej niezbyt będę w stanie pomóc...
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Awatar użytkownika
robi
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-11, 18:27
Lokalizacja: Gniew
Kontakt:

Post autor: robi »

Jakakolwiek forma okrucieństwa wobec zwierząt powinna być surowo karana. Najgorzej jak dzieje się krzywda bezbronnym i niewinnym stworzeniom.
Na Amerykanów zawsze można liczyć, że jak już wyczerpią wszystkie złe rozwiązania, wreszcie zastosują właściwe.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości