nemo,zgryzzly,judyta -wyśfechtane tuzy e-poezji

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

milkar

nemo,zgryzzly,judyta -wyśfechtane tuzy e-poezji

Post autor: milkar »

poniewaz nie mam możliwości zripostowania pewnego tematu na e-poezji zrobię to tutaj.
podam przykład dyskusji jaka się toczy w gronie objawionych na e-poezji. Oto on:

fobiak jest kosmaty
po prostu koooci swiat-:)
judyta dnia 17-07-2007 21:04 Odpowiedz na ten wpis

po co pisac erakcjato skoro ann i tak wygra
ja nie widze potrzeby scigania sie z mistrzem
majac jeszcze swidomosc sliskosci tematu-:)
judyta dnia 17-07-2007 21:06 Odpowiedz na ten wpis


judyta temat jest dowolny, tyle tylko, ze trzeba umiec je napisac...
przeciez nie musisz na konkurs, wklej tutaj, ja chetnie przeczytam dobre i na inny temat niz ann...
:)
wre... dnia 17-07-2007 23:06 Odpowiedz na ten wpis

po zastanowieniu postanowilam wycofac swoja propozycje judyta, a oto wyjasnienie dlaczego...

"po co pisac erakcjato skoro ann i tak wygra" - powiedzenie wyswiechtane do granic mozliwosci (slyszalam je wielokrotnie),
poziom skali 1

"ja nie widze potrzeby scigania sie z mistrzem" - brak ambicji, brak checi poznania czegos nowego, brak dazenia do poszerzania wiedzy o swoich mozliwosciach, albo ukryta swiadomosc tego, ze sie nie ma cienia szans, zeby byc chocby w pierwszej dziesiatce (objawaia sie to zazwyczaj lekcewazeniem problemu)
poziom skali 4

"majac jeszcze swiadomosc sliskosci tematu-:)" - swiadczy o braku podstawowej wiedzy w temacie, na ktory zabiera sie glos, tzw. chec blysniecia w towarzystwie:P
poziom skali 1

postanowilam skorzystac z 'przepisu na ustalenie jakosci wiersza' autorstwa nemo (bardzo mi sie podoba:P ten przepis)
ale dla zaistnialych potrzeb troche go zmodyfikowalam;P (oryginał mozna znaleźć na forum)

7 - komentarz jest calkiem dobry
6 - komentarz lekko zahacza o grafomanie
5 - komentarz zaczyna smierdziec
4 - komentarz calkiem mocno capi grafomania/zaklamaniem
3 - soczysta grafomania
2 - nieuleczalna grafomania
1 - doskonala grafomania, mozna podawac jako przyklad uposledzenia poetyckiego
0 - krystaliczna grafomania, niespotykana w naturze w stanie skupionym

z takimi 'klapkami na...' faktycznie nie masz szans napisac dobrego erekcjato...

:)
wre... dnia 18-07-2007 00:47 Odpowiedz na ten wpis


ee, ales sie napracowala wree, pisz pisz, bedziesz wielka-:)

a erekcjato juz w swojej formie mnie mierzi, nie znajduje tam niczego dla siebie, ale ty taka ambitna - pisz, sie zalapiesz zaraz za ann-:)
judyta dnia 18-07-2007 01:59 Odpowiedz na ten wpis



To tylko fragment dyskusji. Jeżeli to państwa zaciekawi zapraszam, na :

http://www.e-poezja.sokaris.pl/forum/27 ... stoju.html


Nie , nie dam riposty- sami sobie przeczytajcie i wyciągnijcie wnioski / moja riposta w podobnym temacie jest na :

http://oazaciszy.mojeforum.net/erekcjat ... t2125.html

Kretynizm niektórych grafomanów przekroczył granicę nie tylko zdrowego rozsąsdku , ale i dobrego smaku /obycZaju/.

Kamil
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

e tam
niech się walą
ide kawę rypnąć
i cukru nawalę do oporu
Anty_Fobia bleeeee
milkar

Post autor: milkar »

Julka , Ty nie spłycaj tematu, bo problem jest! Sama jak masz problem to pragniesz pomocy ! :-P
Jak można kogoś obgadywać / "prowadzić dyskusje"? za plecami nier dając szans na ripostę /banowaniee/ ....toż to zwykła smarkateria sokarisa i jego przydupasów.
Wiesz że nie jestem fanem erekcjato , ale go nie wykluczam, a jak już coś to staram sie go ukulturalnić- to wszystko.
Były juz takie jełopy którze chcieli pognębć metal, discopolo, rap, a nawet jazz....było już paru kretynów którym nie podobała się sztuka Nieznalskiej , a byli i tacy którym przeszkadzał van gogh, broigl, rousseau...
Jeżeli ktoś moze wejść na e- poezję niech zaprosi tych jaśnie oświeconych tutaj do dykusji...niech się pokażą ze swoim geniuszem...niech pokażą swoje grafomańskie twory i poddadzą się prawdziwej krytyce , a nie siedzą na e-poezji i pierdu, pierdu wzajemnie sobie kadzą wychwalając pod niebiosa bzdety które napisali. Tandeciarze.


ps. Jedynie wre miała odwagę chlusnącv im kubłem prawdy w oczy, ale ją jedną ta zgraja zakrzyczy. Skąd ja to znam??? :-) :lol: :mrgreen: :-P

[ Dodano: 2007-07-18, 09:54 ]
nareszcie chociaż ann13 zripostowała, ale mogłas ann napisać tej pawiowatej grafomance zgrizzly żeby się tą kostką bnrukową w łeb palnęła, a abacus jak romeo wziął drugą kostkę i popełnił na jej grobię samoukamieniowanie- mądraszek zs bozej łaski i z mojego pastwiska :mrgreen:

[ Dodano: 2007-07-18, 10:50 ]
ann13- riposta z tą "wyschniętą....zgrizzxly" na e-p była wyśmienita :-D :-D :-D :-D
stare ususzone babsko tego nie przeżyje - uważaj :evil: :evil: :evil: :evil:
tym abacusom, zgryzzly, nemo, judycie woda sodowa bije w dekiel niczym ropa naftowa
w karlinie. takie potffffforki potrafią wykonczyć niejeden portal- głupota ich widoczna jest z 1000 km. nIECH żYJE SOKARIS I JEGO PACHOłKI

[ Dodano: 2007-07-18, 10:55 ]
NOOO TERAZ DO DYSKUSJI WłąCZYł SIę PAN_GłUPOTEK, czyli sucha zgryz pod innym nikiem - uważaj ann...za chwilę pawica zgryz wcieli się w jakies Tori, albo pod jeszcze inne pseudo....będziesz atakowana , oj będziesz....ja ci nie pomogę bo nie mam tam wejścia, a ci z tego portalu co powinni Cie wspomóc milczą ze strachu- boCHaterzy z bozej łaski
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

ech, widzę że sokarisowcom jeszcze nie przeszła ochota na
wygłupy, ale spokojnie z tego się wyrasta wraz z osiągnięciem
lat czternastu;)
pytam tylko, kamilku, co cię tak bulwersuje?
milkar

Post autor: milkar »

Książę Półkrwi pisze:ech, widzę że sokarisowcom jeszcze nie przeszła ochota na
wygłupy, ale spokojnie z tego się wyrasta wraz z osiągnięciem
lat czternastu;)
pytam tylko, kamilku, co cię tak bulwersuje?

durnowata dyskusja na e-p wg podanego linka- przeczytaj...poza tym durnota pewnych ludzi którym sie wydaje że posiedli wszystkie rozumy świata /ciagle tych samych/- nemo,abacus, zgryzzly, judyta, pan_głupotek-
Lubią obczerniać przy okazji innych w ich nieobecności. Takie przydupasy sokarisa. Beznadziejne dołki.
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

z wszystkiego płynie nauka;
my dla przykładu obgadujemy ich
podczas ich nieobecności tutaj hehe

PS. nemo jest z tych którzy " zawsze wiedzą lepiej",
- wiem bo sam taki jestem [od niedawna staram się to
zmienić, jak mi idzie?;) ] - więc jego reakcje łatwo przewidzieć
milkar

Post autor: milkar »

Książę Półkrwi pisze:my dla przykładu obgadujemy ich
podczas ich nieobecności tutaj hehe

podaj gdzie?...tu nigdy nie było mowy o e-pojebańcach...teraz rozmowa trwa tutaj ponieważ sokaris odłaczył dostęp nietórym osobom do jego portalu- więc obgadywany tylko na innym portalu może zripostować....gdybym miał inne możliwości , dałbym tym e-pojebańcom kopa na ich portalu
Książę Półkrwi pisze:nemo jest z tych którzy " zawsze wiedzą lepiej",
nemo to głupek portalowy
Książę Półkrwi pisze:od niedawna staram się to
zmienić, jak mi idzie?

poczekam uwidim - jak mówi afganistańskie przysłowie...dotychczas zachowywałeś się jak gówniarz- ale wszystko przed Tobą
dean

Post autor: dean »

ehhhhhhhh... znowu jakieś dymy...
dobrze, że nie chodzę po obcych forach, tylko sobie siedzę tutaj, na zapiecku i mam w głębokiej trzustce co tam w świecie ludzie wygadują 8-)
milkar

Post autor: milkar »

dean pisze:ehhhhhhhh... znowu jakieś dymy...
dobrze, że nie chodzę po obcych forach, tylko sobie siedzę tutaj, na zapiecku i mam w głębokiej trzustce co tam w świecie ludzie wygadują 8-)
trzeba cokolwiek dalej spojrzeć niz na czubek swojego nosa....przecież sprawa dotyczy EREKCJATO, czyli pierwszorzędnej sprawy tego forum, oraz naszej koleżanki Ann13 którą poza plecami niecnie obgadywali na tamtym forum

pzdr

ps. a w końcu to ja powinienem mieć to wszystko w d... ponieważ jak wszyscy wiedzą nie jestem fanem erekcjato. to wszystko na ten temat.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

milkar , lyknij sobie valused
: )
dean

Post autor: dean »

ann spokojnie sobie radzi sama w odbijaniu piłeczki i nie potrzebuje obrońców...

a wojny między różnymi forami mi się przejadły, bo gdy widzę jak stare dupy i fiuty sypią se piaskiem w oczy, bo mają problem z ustaleniem czyj kapsel przekroczył pierwszy linię mety, to mi się żal robi i najzwyczajniej w świecie - odechciewa...

a i owszem - spoglądając na czubek swego nosa - mam pierwszorzędny problem - za cholerę nie mogę wykrzesać z siebie nic, co mogłoby przypominać erekcjato... i to jest dopiero powód do zmartwienia...

heh, lilka też się w końcu wyluzowała :roll:
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

dean zejdz ze mnie . :|.
dean

Post autor: dean »

kurcze, no... staram się bardzo, ale uwielbiam gdy robisz taką rozeźloną minkę i mnie strofujesz :-D
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

przestan przylepiac mi ''etykietki'' i bedzie OK
; ) .
dean

Post autor: dean »

nie da rady, lilka... lubię czuć napięcie emocjonalne między nami :-D
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

dean zejdz ze mnie . :|.
te dwie kropki konczace zdania sa super
dean

Post autor: dean »

willy... uważaj, bo zaraz oberwiesz rykoszetem, heheh :-o
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ktos tu chyba chce z banki
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

kamilu a co to da

raz wygralismy z fobiakiem
ale raz

czasami mi ręce opadają
gdyby mi tak pierdolili w realu
ech

a w ogóle
to
kurde a co na sokarisie ciebie zbanowali?
Anty_Fobia bleeeee
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

ktos tu chyba chce z banki
nie, dziekuje, wystarczy ze raz z pi±chy mi przylutowalas
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

ja? :shock:
Anty_Fobia bleeeee
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

cieniu, lila tobie tez grozila?
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

o kurde
ja już

jakiś ten dzień popierdolony dokładnie

mów że o lilce
lilka spoko baba i juz:)
Anty_Fobia bleeeee
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

co z tego ze spoko, jak chlopow bije po nocach
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

no takiego pitolenia to dawno nie widzialam , zamknę chyba ten wątek bo mi ciśnienie skoczyło :-P
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

no i dobrze im tak
niech siędziady kalwaryjskie uczą pokory

pokora rzecz prawie niedostępna
kto im potem pampersik zmieni?
no kto?
Anty_Fobia bleeeee
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości