Halino, moderatorzy, użytkownicy

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Halino, moderatorzy, użytkownicy

Post autor: lila »

mozecie mi zarzucic teraz , ze jestem nieodpowiedzialna, neirozwazna, dwulicowa, zmienna , każdemu zdarza sie kiedys popelnic błąd i moze taka jestem
przepraszam za czyn ten

pod wplywem wrzącej dyskusji fobiaka i Ksiecia, przeginania paly i narastajacego syfu i zdania innych modow wcisnelam guziczek
ale teraz tego zaluje gdybym sie zastanowila nic bym nie zrobila.
moze dlatego tak postapilam bo za czesto tu wchodze ( to moje zdanie nie wypowiadam sie za reszte) i zabraklo dystansu

w kazdym badz razie
teraz mecze sie , jest mi zle , nie mogę zasnać, chodze strapiona
i mysle wciaż o zaklebnowanym fobiaczku i ksieciu ,
ktorzy siedza gdzies w ciemnych lochach ze skrępowanymi nogami i skarpeta w jamie ustnej.

Halino,
proszę i blagam odblokuj ich natychmiast bo okazalo sie ze nie mozemy sami (jakbym wiedziala ze w tym przypadku nie mozemy cofnac sami tylko Pani, tez bym tego nie zrobila )
i ustalmy tu jakies jasne ludzkie zasady
Halina te ostrzezenia zostawic trzeba dla spamerow, proponuje ze jesli zacznie się kiedykolwiek jakakolwiek jatka i rzeznia to bedzie
kierowana tylko do Chlewika z mozliwoscia tam kontynuacji
tak bedzie najlepiej , porzadek i wolnosc slowa w jednym


nie chce teraz zebyscie mysleli ze chce sie wybielic i '' byc swietrza od papieza''
bo mam to gdzies co o mnie myslicie tylko chce tylko zeby bylo wiadomo , ze z mojej strony to nie wladza uderzyla do glowy (jak to antyczka sadzi) ale wziela góre bezmyslnosc , brak zastanowienia i emocje .


Halino odblokuj ich bo inaczej znikne (z reszta tak czy siak moge bedzie lepiej)
Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

Post autor: Waldi »

Ty nie kombinuj z tym znikaniem Ok.?
Czy sądzisz, że papież był święty? Znasz kogoś, kto nie robi błędów?
Rzecz w tym, iż każdy ma pewne granice a u niektórych są one przesunięte poza skrajność. To, że emocje targają... nie dziwota. Jest to tylko świat wirtualny, w którym bezkarnie można się poruszać. Cóż tu mówić o realiach. Nie uporządkujesz świata..., Nie da się.
Było by to niepożądane i niebezpieczne dla wszystkich. Tam gdzie występuje człowiek tam miłość i pogarda, narodziny i utylizacja zwarz na realia. Wszak Ty to wiesz.
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

lilka ty wez sie w garść

ty myslisz że tylko ty i reszta modów zawiniła?

co ty niby rozmówek nie czytasz...:)ech
Anty_Fobia bleeeee
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości