Pani Halinko...

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Pani Halinko...

Post autor: wre... »

wiem, ze sporo jest roznych dzialow, ale w zwiazku z tym, ze powstaly nowe i swietnie sie mieszcza, to ja mialabym zyczenie jeszcze jednego dzialu...
nie wiem jakby sie mial nazywac, ale chcialabym, zeby kazdy z bywalcow mogl w nim wkleic wiersze, erekcjato, czy proze zamieszczona na tym portalu, ktora wzbudzila i wzbudza nadal, w nim usmiech przy czytaniu albo pozytywne emocje...(taką 'pogodną' poezję)
zeby nie trzeba bylo tego szukac, kiedy mamy gorszy dzien, bo wtedy najmniej sie nam szukac chce...
taki kącik antydepresyjny, maly raj na ziemii :-P ...
ja 'na szybko' mam takie trzy, ale chetnie wyszukam cos jeszcze z tych wczesniejszych...dobrze byloby je miec zgromadzone w jednym miejscu :-P , bo coraz wiecej stron przybywa, a słonca coraz mniej :-P
ann13

Post autor: ann13 »

wre, ale Ty to jesteś, no....;), nawet nie będę mogła pójsć do kącika w nosie podłubać, bo mnie na melodramaty naszło i mydlane opery , ech :mrgreen:
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

fajny pomysł
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Pani wre... uruchomilam nowy dzial, nie jestem pewna czy o to Pani chodzilo. Zycze wszystkim uzytkownikom przyjemnej zabawy w Salonie.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

zacytuje kawa "po co wam tyle dzialow"
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

no to ja w razie takim, a nie innym poproszę jeszcze o dział pod wdziecznym tytułem

,,ściana płaczu,,

tam się chyba odnajdę :mrgreen:
lenaar

Post autor: lenaar »

sciana placzu - veto!
ann13

Post autor: ann13 »

lenka, ojjjjjjjj
a ja chciałam poryczeć, no

jak rasowa trzydziestka :)
lenaar

Post autor: lenaar »

rycz mala rycz
placz malenka placz
masz tak u mnie od dzis

sialalalala

;)

[ Dodano: 2006-10-27, 10:22 ]
ide, bo glupoty juz wypisuje
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

dziekuje Pani Halinko...jak bede miala czas to powstawiam tam wygodne sofy do lezenia i sie rozgoszcze :-P
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

fobiak , zeby miec wybor :-P , gdzie mamy ochote w danym dniu przebywac...
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

ann ,za lena 'scianie plazcu' mowie stanowcze nie :-P ...
przeciesz placze sie po kątach ann;P...a ty bys chciala miec salon do ryczenia ;P...
tyle tu dzialow w kazdym po cztery katy, wiec rykliwej przstrzeni jest tutaj najwiecej :-P
lenaar

Post autor: lenaar »

'salon' czy 'bawialnia' brzmi nie najlepiej, moze uzasadnia sie troche elita poetica poprzez 'wysokie progi';P, bo w takich szczegolnych miejscach szlachta raczej sie zabawiala (swoja droga sama zastanawiam sie czy powinnam tutaj 'bywac', jezeli nie publikuje od jakiegos czasu, a to co napisalam wczesniej sama oceniam marnie), a podobno marcin juz tam nablocil, tez tam zajrzalam z rozpedu i jak sie okazalo, jako 'gosc', hmm.. i nieproszony raczej, bo wpisy chcialabym wklejac pod swoim nikiem - tutaj pytanie do pani halinki: dlaczego po zalogowaniu moje posty wpisane sa jako 'gosc'?

mysle ze mozna zwyczajniej, "poezja z usmiechem" albo cos w tym stylu i kazdy bedzie wiedzial po co tam wchodzi

byc moze ktos wymysli jakas fajna nazwe za jakis czas
;)
ann13

Post autor: ann13 »

haha, wre, no dobra, własciwie mam ścianę do powzdychania chociaz, a to przecież głęboki ukłon w moją stronę
i fobiaka:)

chyba mi starczy
na czas jakiś;) blizej nieokreslony w zółtym kalendarzu z gołą baba:)

w sumie, to zartowalam , bo placzę tylko nad pomidorową, dosalajac ją naturalnie :mrgreen:
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Blad byl w ustawieniach i zostal usuniety.
Skoro juz tu jestem to pobawie sie krzyzykiem bo mi zardzewieje.
lenaar

Post autor: lenaar »

dziekuje za wyjasnienie, pani halinko (swoja droga to ja mam rzut beretem do berlina)

a moze jednak salon, co? taki usmiechniety, teraz przyjrzalam sie ze sasiaduje z chlewikiem, na tyle przekomicznie to wyglada ze nie mam juz zastrzezen;)
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

to znowu ja i znow czegos chce heh...
Pani Halinko to prawda, ze chlewika od poczatku nie dazylam sympatia, ale juz sie do niego przyzwyczailam...jednak patrzac jak jest uzytkowany(prawie wcale), mysle, ze nie byloby duza strata, gdyby zabrac z niego korytka i obierki z podlogi i przemalowac na 'Różne różności' z dopiskiem
(wszystko co sie nie miesci w innych dzialach, czyszczenie regularne)...
wtedy mozna by tam nawet wkleic cos co spodobalo sie nam na innym portalu, zeby podzielic sie tym z innymi...
i tak przy regularnym czyszczeniu, kiedys by to zniknelo, a mozna by bylo, powiedziec glosno...patrzcie to mi sie podoba! ...bo trudna cudza rzecz, ktora do tego wyjatkowo nam sie podoba, pakowac do chlewika...
a do rozmaitosci jak najbardziej...bez poczucia, ze kogos to urazi...
to samo dotyczy utworow samych autorw...moga czasem tez miec ochote jakas swoja krotka mysl zamiescic, ktora nie jest wierszem...a wklejona do chlewika, moze byc odebrana przez innych jako malo istotna dla autora, nawet jezeli tak nie jest...
to chyba tyle argumentacji nad przewaga Roznosci nad Chlewikem..
:)
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

Hmmm ...ja tam wolę chlewik :| Zapewne przez moją skłonność do świnek. W każdym razie - chlewik - brzmi dla mnie bardzo sympatycznie, tym bardziej chlewik regularnie oporządzany :P
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

przyznaje santa, ze brzmi sympatycznie, ale :-P ...
jakos nikt nie chce w nim bywac...a poza tym ty wcale go rgularnie nie sprzatasz:P ...
a propos porzadkow, skonczylas poprawianie wiersza po latach?...bo kurzem zarasta w laboratorium :-P


a tak przy okazji santa to na 87,97% ja faktycznie mialam chyba tylko problem z biernikiem rodzaju zenskiego...heh czuje sie jak 'odkrywca ameryki' :-P
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

Pani Halinko prosze nie sluchac :-P santy, duzo lepsze beda Roznosci:)...
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

wre... pisze:jakos nikt nie chce w nim bywac...a poza tym ty wcale go rgularnie nie sprzatasz:P ...
a propos porzadkow, skonczylas poprawianie wiersza po latach?...bo kurzem zarasta w laboratorium :-P
Â?o, no i masz :| dostało mi się.. a uprzedzałam - nie stanowię najlepszego materiału na moderatora, bo raz jestem, a raz mnie nie ma.
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

no na kims musze sie czasem wyladowac santa;P...a ty az sie prosilas;P...

a co do porzadkow w chlewiku to masz szczescie , ze Halinka tam lubi sprzatac:P, bo inaczej na pewno bylaby to twoja dzialka:P...ja tam moge tylko bywac np. zeby pocieszyc Marcinka, bo siedzi tam sam jak palec z narcyzem w zębach:P...
nie lubie niczego tutaj wyrzucac, wprost przeciwnie niz w domu...
:-P

heh alez marudze...
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wredna nie namawiaj haliny do wywalenia chlewiku bo przyjdzie tu kiedys jakas znana swinia i sie zapyta: a gdzie kurwa chlewik
dajcie zyc grabarzom
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

juz nie bede... przeglosowaliscie mnie z santa:)...
a zreszta Halinka chyba ogluchla;P...
ann13

Post autor: ann13 »

pani halinka ma absencję
chorobową
o czym donoszę uprzejmie ja
zdzisława sośnicka

haaaaa
nie jarząbek :-P
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

szefowe, szukalem tego portalu na google i nic nie znalazem, dlaczego?

[ Added: 2006-11-08, 18:53 ]
halina gdzie jestes bo ja chce nowy dzial
ma sie nazywac dysygnatorium lub terminatorium, ma sluzyc do tworzenia przez nas nowych pojec i definicji bo mowa poska jest uboga
ma byc zalfabetyzowany i kazdy nowy termin ma byc przyklejony lub zamkniety, tak aby znajdowal sie na gorze a na dole beda wpisywane komentarze, chodzi mi o taka wlasna encyklopedie w ktorej nie bedzie mozna uzywac pojec juz znanych, jak mi tego nie zrobisz to ide do admina na offart i tam sobie zrobie
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Witam was serdecznie,
dawno mnie tu nie bylo, jestem tak zaganiana, ze nie wiem kiedy to wszystko przeczytam co tutaj napisaliscie.
Fobiak nie szantazuj mnie, otworze tobie nowy dzial na probe, jesli sie tam nic nie bedzie dzialo to po miesiacu zostanie skasowany, o co tobie tam chodzi to ja nie mam pojecia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości