wwww możesz śmiecić nawet w temacie : Erekcjato

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

wwww możesz śmiecić nawet w temacie : Erekcjato

Post autor: Gacek »

wwww
Możesz śmiecić nawet w temacie : Erekcjato ( jeśli Ci ktoś na to daje przyzwolenie).
Ja dopóki jestem moderatorem w dziale: Konkretnie, nie pozwolę żebyś zaśmiecał ten dział swoimi wypocinami i osobistymi wycieczkami pod moją skoromną osobę.
To nie są dwuwersówki na dany temat (nawet jeśli na samym końcu wstawisz słowo z wątpliwym rymem).
Dla niewtajemniczonych zacytuję (niby) dwuwersówki wwww , które wyciąłem:

Temat: Rozum

"Rozum_iem Twoje szczere zaniepokojenie, troskę, o mój dość dziwny, rozedrgany stan umysłu.
Ale wiedz, że ja również się o Ciebie obawiam i pozostałą resztę Twych genialnych wręcz pomysłów."

Temat : Spodnie

"Stary chuj nie ma najmniejszych problemów ze swą małą, piękną, główką ukrytą w spodniach,
ponieważ jego duża łepetyna oświetla mrok zbłąkanego, pustego umysłu Gacka nawet po stu_dniach."

P.S.
Jeśli Halinazberlina uzna, że przekroczyłem swoje kompetencje jako moderator działu: Konkretnie - uprzejmie proszę zdjąć mi uprawnienia moderatora.
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Gacek, czego się wściekasz?

Czy myślisz, że chcę zadymy?

ps. Mylisz się. Nie przyszedłem tu po żadne zadymy. Co widzisz nie tak w moim "niewiadmoczym"? Są za długie? Krótkie mnie nie bawią. Po prostu. Nie ma w tym żadnej tajemnicy, ani złych inytencji z mojej strony, choć być może masz racje, nie są zbyt subtelne skrojone.

Wywaliłeś, dobrze, taka Twa wola, nie obrażam się. Ale kurwa! nie myśl sobie, że Ty i inni będziecie mogli po mnie jeździł jak Wam się podoba.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Fajnie, Gacku, że opublikowałeś te dwa tekściki autorstwa wwww. Inaczej nie poznalibyśmy ich nigdy, a są fajne.

Sama lubię wykorzystywać dział "Konkretnie" do umieszczania tam zapisów najprzeróżniejszych myśli. Czasem są to tzw. "netówki". Cieszy mnie to, że w tym dziale nie komentuje się i jeżeli adresat chce mi odpowiedzieć, musi skonstruować jakiś dwuwers. Nie widzę w tym nic złego.
Pisanie w dziale "Konkretnie" na poziomie przedszkola albo pierwszych klas szkoły podstawowej uważam, podobnie jak Radek, za bardzo nudne i uwłaczające intelektowi.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

To nie ja wymysliłem dział : Konkretnie i to nie ja ustalałem jego formułę.
Jeśli masz propozycje inne (np: zamiast dwuwersówek - strona swoich myśli i przemyśleń w temacie :Gacek zakończona powiedzmy słowami - Gacek zbój i druga strona [jako drugi wers] zakończona dajmy na to słowami - głupi chuj.
Jeśli takie propozycje przejdą, to mogę ci jedynie pogratulować.

[ Dodano: 2010-03-14, 16:48 ]
Margot pisze:Pisanie w dziale "Konkretnie" na poziomie przedszkola albo pierwszych klas szkoły podstawowej uważam, podobnie jak Radek, za bardzo nudne i uwłaczające intelektowi.
Pragnę dodać, że nie tylko ja jestem autorem takich dwuwersówek "na poziomie przedszkola albo pierwszych klas szkoły podstawowej".
Opinia twoja jest twoją sprawą

Zupełnie inną opinię wyciąłem ( również z działu : Konkretnie ), którą tam zamieścił : MuzeumPsów dnia 10.III. b.r.

Pora, żebyś ją też poznala:

"Gacek jesteś geniuszem
tych prostych fraszek" :D

Jak widzisz. opinie są mocno rozbieżne.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Każdy ma takich fanów, na jakich go stać. :-P
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

wwww jeśli ktoś jest formalista to wklejaj tak by dwa wersy były
szkoda przecież jest takich wersow
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości