jak wymyć forme po babie i zapomnieć o niej

Moderatorzy: Boob, Wojciech Graca, Margot, andreas43, anty-czka, nuel, Gacek

remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

jak wymyć forme po babie i zapomnieć o niej

Post autor: remik »

formę najlepiej zalać by odmokła
moczyć się jednak nie powinna długo bo zardzewieje lub jeśli ceramiczna skruszeć może od postawionych nań ciężkich warunków kuchennych w zlewie
jeśli forma zalana można ją druciakiem potraktować a nie poczuje
odarta z tłuszczu i okruszyn stanie się przydatna do postawienia w kąt
o formę można zadbać ćwicząc tylko mycie
np. co rano lub co południe, po pięć kilometrów lub po dwadzieścia cztery razy na sekundę olśnienia

jak o babie zapomnieć?
pierwszy warunek - wyparcie
drugi warunek - zastąpienie
warunek trzeci uznano za nieskuteczny
pierwszy - realizowany według procedury bez recepty: siadasz - wydalasz - spłukujesz (lub zakopujesz)
drugi zdany na łut szczęścia, pracowitość we frykasowaniu i sklepy specjalistyczne
mogą być to orzeszki, hałwa lub chała z masłem i miodem, dobry w jednym i drugim jest jogurt czekoladowy
jeśli frykasów nie masz zbij kogiel mogiel najlepiej ze świeżego jajka kurzęcego
jeśli kury nie masz - nabądź
najlepiej domową a wtedy o babę możesz być spokojna(y) i nie do końca


gratuluję niecierpliwości cierpliwej takiej
nawiązując do ocieplenia o smoku wiesz zapewne ciekawiej i od wewnętrznej sromy (podszewki) więc popisz się
ann13

Post autor: ann13 »

e tam, procedury mycia garów i podmiankę boczku w polewie cebulowej na sałatkę z pomidorów, to mam w małym palcu, myślałam, że to jednak o czymś innym będzie i aż się zasadziłam z notatnikiem





a tu masz babo placek
do upieczenia
(chyba coś załapałam z zastąpienia, ale najgorzej jest z wyparciem, bo bez wyparcia, nie może dojść do zastąpienia;)

nic nie piszę, bo mi słoń na ucho nadepnął:P)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości