krotki wierszyk ekologiczny.

poezja rymowana, wolny wiersz, nierymowana, oda, sonety, treny hymny itp.

Moderator: Gacek

stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

krotki wierszyk ekologiczny.

Post autor: stachu »

ze tyle do celu roznych drog
pisali juz poeci
ile na plazach wszystkich morz
ton lezy smieci.
poznaj stachu po zapachu
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Śpiewnie Tobie wyszło, mimo tematyki mało melodyjnej.
Ale dzięki temu, że tematyka przyziemna a nie przyduszna, lub przydupna podoba mi się bardzo.
Już moja Babcia mówiła, że przykryjemy piękno świata śmieciami jak pierzyną szybciej niż myślimy.
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

Czyli, że co? Nie wyznaczać celu? Czy dróg? Do tego drogi są policzalne w sztukach, a śmieci - w tonach. W sumie nie ma to znaczenia... wiadomo, że generalnie chodzi o to, że i w chuj dróg i w chuj śmieci...

[ Dodano: 2010-05-20, 14:32 ]
...no chyba, że cel jest tradycyjnie ten sam - katafalk...

[ Dodano: 2010-05-20, 14:33 ]
...ale skoro wierszyk jest ekologiczny - to najlepiej jako cel obrać piec kremacyjny...
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

ze nic qwa. sam widzisz ze tu jest konfronatacja 2 zupelnie innych systemow walutowych. co ty pierdolisz ze ekologiczniej. najekologiczniej jest jak cos padnie i sie rozlozy. energia krazy w naturze i o tym byl superzajebisty film avatar.

anty-czka mam teraz faze na forme.
poznaj stachu po zapachu
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

no sorry, ale każda piędź ziemi rzędu dwa metry na metr, która zajęta jest przez nienaruszalną wartość truchła tworzy jednak chyba więcej problemu ekologicznego (oraz epidemiologicznego, biorąc pod uwagę ostatnie "wypadki" powodziowe) niż kilaset kilodżuli żeby spalić i zapomnieć... nie wiem czy wiesz, ale wpizdu ludzi umiera... ziemia ma swoją wartość... śmierć rujnuje, życie buduje - jak mawiali starzy komuniści... Ty się zapytaj księdza u siebie ile se krzyczy za tę piędź... avatara niewidziałech... ale pisząc tak - zapewne nie piszę o tym, co żeś chciał powiedzieć... i dlatego mam z Tobą, stachu... taki sam problem jak z fobiakiem... nigdy, kurwa, się nie dowiem ćóż tam Wam we łbie chodzi...
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

no i w tym ciaglym progresie w koncu musi przyjsc korekta.
poznaj stachu po zapachu
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

O zbieranie śmieci. Jak sobie pozbierasz, to odechce Ci się pisać, praca fizyczna będzie wyzwoleniem dla Twojego umysłu. Zmęczony padniesz na pyszczek i przestaniesz zalewać portale tudzież różowy pamiętniczek badziewiem. Grass, ale to wiersz tylko dla wybranych, napisz coś o lesie jeszcze.
szara eminencja
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

osz Ty... ja tu głęboką analizę przeprowadzam, a Ty mnie tak sekujesz? teraz to się zamknę w sobie...
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

tylko prześlij nam potem pamiętnik

:mrgreen:
szara eminencja
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

nie wiem o co chodzi.
poznaj stachu po zapachu
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

napisz wierszyk o ruchaniu bo tego nie bardzo rozumiem
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

elita poetycka wyprala grasskowi mozgownice

bucu od poczatku jestes w jury i ani razu nie wziales udzialu w glosowaniu i mysle, ze i w tym roku nie wezmiesz

sluchaj lilki i pisz wierszyk o ruchaniu na konkurs
a chuj mnie to obchodzi, ze nie startujesz
dajcie zyc grabarzom
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

lilka to nic nie szkodzi. ja tez nic nie rozumie.

fobiaczku a co ty sie do mnie przypiechdalasz? jak nic kilku ze stalego grona ziri nigdy nie glosowalo . takiej wiedzy nie mam ale podejrzewam. gdyby jednak okazalo sie ze jest inaczej to itak nie obliguje mnie to do jurowania. 1 bylem w szanownym ziri jeszcze na innym portalu i bylo choojowo. czeba bylo przeczytac w kurwe stron bo tyle napisali. a nadodatek wyszlo na jaw ze nie potrafie liczyc. oczywiscie moglbym zaglosowac zupelnie losowo ale sam przyznasz ze sokoro zygasz glownemu wygrywcy 300 ojrosow to niech na nie kurwa zarobi.

[ Dodano: 2010-06-18, 19:44 ]
aha i co masz na mysli piszacz ze mi wyprali mozg i konkretnie kto?
poznaj stachu po zapachu
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości