Tu as de beaux yeux.

opowiadania, nowele, biografie, etc.
publikacje uzytkownikow
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 447
Rejestracja: 2006-12-23, 15:09
Lokalizacja: się tutaj wzięłam?
Kontakt:

Tu as de beaux yeux.

Post autor: pokusa »

Wino wąchał w taki sposób, że widząc go, z nochalem w lampce, czułam zapach.
Później? Zapytałam, na ile punktów w skali jeden-dziesięć taniec ma być polski, a ile nadać francuskiego. Wyjątkowo gramatycznie powiedział, że: "mi zawsze bardziej się podoba ostro". Tańczyliśmy. Po odbijanym stwierdził, że nie umiem tańczyć. Za chwilę rozbrajał mnie kompletnie, kiedy łapiąc moje ciało, wygięte jak nitka makaronu zawinięta wokół widelca, mówił: "o, a teraz umiesz tańczyć! Bardzo umiesz tańczyć!".
Później wyszliśmy. Długo rozmawialiśmy w nocy. O piątej zobaczył, że zbieram się do wyjścia i umieram z senności.
-Czy jeśli Ci spytam o coś po francusku, a ten dźwięk Ci się spodoba, to tak radośnie i tak szybko jak Ty odpowiesz "tak"?
-Dlaczego?
-Bo ważne.
-Kurwa. Dobra.
-Je peux t'embrasser?
_______________










i wish i were special.
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Kiedys taki Polokoktajl opowiadal ze on bedac na blizej nieokreslonej hulance pooklejanej etykietka Polonii w DE narobil wokolo siebie tyle szumu zeby dziewczyna ktora byla z niezlym kolesiem tego wieczoru para zwrocila choc na niego uwage.
Poczekal az bedzie szla do ubikacji i w wowczas podszedlwszy do niej zlapal ja za reke powiedzial, ze musi jej cos wyznac, ale musieliby wyjsc na zewnatrz, co tez zrobili.
Stojac przed klubem , niepodal zielonej strefy spojrzal jej w oczy gleboko i ja pocalowal. Nastepnie patzac jej ponownie w oczy zapytal bezczelnie czy jest kobieta czy zakonnica i pozniej rzna ja pod drzewem.
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

I ♥️ gacek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości