dyrdymaly (I)

krotkie utwory, do dziewieciu wersow, epigramat, azety, fraszki, dyrdymaly itp. wlasna publikacja

Moderator: Margot

olga

dyrdymaly (I)

Post autor: olga »

nie dotykaj mnie wiecej
nawet slowem sie nie zblizaj
sama zamek z piasku zbuduje
palcem na wodzie przyszlosc okresle
dean

Post autor: dean »

współczuję delikwentowi :-/
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

może ma inną wizję zamku ..?
jjockerr

Post autor: jjockerr »

Ola jestes jak skrzydlica piekna ale lepiej nie probowac dotykac....................
milkar

Post autor: milkar »

dyrdymały są OK, ale zrób z tego "pełny" wiersz - powinien być wg mnie ładny
jjockerr

Post autor: jjockerr »

taaaa na hybrydzie bodajze czyy nie kamil-kamelot powiedczial ze dyrdymaly i mysli w nieladzie sa czasem miniatura czasem zaczatkiem czasem poruszeniem gdzie mozna znalezc tyle tresci ze az pali ciekawosc co mozna bylobyy wyczytac gdayby Ola dopisala to do konca
milkar

Post autor: milkar »

jjockerr pisze:taaaa na hybrydzie bodajze czyy nie kamil-kamelot powiedczial ze dyrdymaly i mysli w nieladzie sa czasem miniatura czasem zaczatkiem czasem poruszeniem gdzie mozna znalezc tyle tresci ze az pali ciekawosc co mozna bylobyy wyczytac gdayby Ola dopisala to do konca
ja jestem rozkochany w tych krótkich "formach" Olgi, ale kochając strumyk, nie wiem do końca , czy bardziej nie pokochałbym rzeki :oops:
jjockerr

Post autor: jjockerr »

:lol:
olga

Post autor: olga »

milkar pisze:
jjockerr pisze:taaaa na hybrydzie bodajze czyy nie kamil-kamelot powiedczial ze dyrdymaly i mysli w nieladzie sa czasem miniatura czasem zaczatkiem czasem poruszeniem gdzie mozna znalezc tyle tresci ze az pali ciekawosc co mozna bylobyy wyczytac gdayby Ola dopisala to do konca
ja jestem rozkochany w tych krótkich "formach" Olgi, ale kochając strumyk, nie wiem do końca , czy bardziej nie pokochałbym rzeki :oops:
8-) oby to tylko nie byly rwace nurty, porywajace ze soba wszystko i zakonczone wodospadem, w ktorego klebowisku wilgotnej mgly mozna zatracic sie bez reszty.

[ Dodano: 2006-12-13, 20:29 ]
8-) dean, aniele strozujacy, dziekuje.
jjockerr

Post autor: jjockerr »

:-D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości