piskorz

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
ann13

piskorz

Post autor: ann13 »

patrzysz pod kątem

nie możesz sobie przynieść wstydu
bo co by było gdyby
jedna córka doniosła drugiej córce
na facebooku
że paradujesz z panienką po cmentarzu

nie zwracasz na mnie uwagi
o ile nie naruszę
twoich dotykalskich słabości

a ja bym chciała tylko
się do ciebie poprzytulać
roxy.mjuzik

ale jasda

Post autor: roxy.mjuzik »

kolega mi na fejsie dal cynka rze tu takie pienke wierse poeci piszom i wklejajom wienc weslam i faktycnie pienkne, jakom szkole tszeba skoncyc zeby tak pienknie pisac? a morze mi pani poda numer fonu do pani naucycela










































































































































































































































abo psysiatry
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

ty jesteś Roksa albo bardzo młoda (nie w sensie wieku) albo bardzo głupia (nie w sensie mechanicznym, olejowym) jesteś za to godna podziwu naprawdę twoja świeżość sałaty niestety znów z marketu imponuje mi a twoja odwaga zasługuje na próbę nie wiem tylko jaką bo jak można nabijać się z kryzysu wieku średniego u człowieka który nie jest mężczyzną tylko sądząc po wyrazach i składnych tekstach wysokoprocentową kobietą tak po prostu
ann13

Post autor: ann13 »

oj tam, oj tam, mnie roksi może poruszyć np. tym, jak zbezcześci moja płeć, do której jestem bardzo przywiązana i sobie walnie od czapki, co jest domeną kobiet (zamiast pisać o swoich i w żadnym razie, m.in. za mnie) od której się flaki przewracają, tym bardziej, że roksi do bycia kobietą jeszcze nie dojrzała ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości