gracz

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
olga

gracz

Post autor: olga »

to ja obstawiam numery i decyduję, że wygrać możesz ale przegrać musisz. tacy jak ty, nie powinni w ogóle tutaj wchodzić. każdy z was jest przegrany już w progu. twój życiorys napisano nim powstała w tobie pierwsza myśl. i nawet troska osób, dla których jesteś wart więcej niż krążki na zielonym suknie, nie wygra z twoim dążeniem do bycia nikim.
dzisiaj wygrywa 0 i jego sąsiedzi, a ty wciąż liczysz na 23.
dean

Post autor: dean »

tak... w kasynie "wygrać możesz, ale przegrać musisz"... hazardziści też to wiedzą...
a kto powinien wchodzić do kasyna?
czyjkolwiek życiorys powstał zanim powstała w nim pierwsza myśl?
w kasynie nie liczy się wygrana ani czyjakolwiek troska... liczy się sama GRA... a żetony i kasa są tam tak naprawdę rzeczą wtórną... o ile nie przegra się Wszystkiego... a o to też wcale nie tak trudno...
w ruletkę nie gram (bo suma liczb wynosi w niej 666 :-P ), ale moje ulubione liczby to: 0,3,5,7,11,14,26,29,33,36...
może warto je w toto-lotka obstawiać...
Gruba Lola

Post autor: Gruba Lola »

nie wiem, o co chodzi. bo ja wolę nie wiedzieć.
dean

Post autor: dean »

to nie wiedz, że o hazard chodzi :-P
olga

Post autor: olga »

tekst traktuje o predestynacji.
krupierem jest wielki przesmiewca, a cala reszta krazkami, ktore maja szczescie jesli znajda sie chociaz w sasiedztwie wygranego.
dean

Post autor: dean »

trickster rules ;-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości