Internowela 3

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

- ja odpoczywam ann na kanapie w domowym zaciszu i mysli zbieram a co do matki to nigdy nią chyba nie zostanę bo nie wiem kto by te biedne dziecko wychował
ann13

Post autor: ann13 »

hahha, propan, no jak kosz, to mozemy pograć w 21, chociaż wolę piłke siatkową, nie tylko na plazy, zajmę się flaszeczką zatem
z trupią czaszką :mrgreen:

a chuda nie jestem wcale i mam okrągłe biodra :P), co wcale nie nie zmania faktu, ze matką chyba już nie chce mi się być, bo się rozleniwilam
a takie niemowle, to trzeba noca kołysać
na niewybujałej piersi ;P)

[ Dodano: 2007-02-18, 09:09 ]
liluś, to ja też poodpoczywam, przy czarnej polewce propana , a na matkę pasujesz idealnie, tylko się o tym dowiesz jak już wózek będziesz reką bujać, wtedy idzie z górki :)
propan

Post autor: propan »

pijcie wiskasa bo juz gupoty zaczynacie mowic. Jak nie wy zostaniecie matkami to kto? jak nie dzis to kiedy? Jak nie tu to po co?. i gdzie jest cieniu mein Schatzchen.
ann13

Post autor: ann13 »

nie wiem propan, moze nikt , a moze ktoś, ja zamierzam się jeszcze postarać o dziewczynkę z warkoczykami


ale nie na portalu poetyckim
narta z goglem
propan

Post autor: propan »

Anna ja nie wiem. Przysiadlas sie do mojego stolika. Nawe nie wiem kim jestes. Zabieram swoje zabawki i ide do innej piaskownicy. Ariverderci.
ann13

Post autor: ann13 »

propan ,ups.... upadło Ci wiaderko

na głowę :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości