erekcjato mazyciela

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

lukikuki10

erekcjato mazyciela

Post autor: lukikuki10 »

moim mazeniem jestes ty mniewam o tobie najpiekniejsze sny zawsze mysle o tobie zrobilas mi zamet w glowie gdy gwiazdy swieca na niebie a me serce pragnie tylko ciebie to chodz nie ma cie blisko mnie to wiem ze w niebie spotkamy sie...
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

to o Bogu : ) ?
p.s. marzenie i marzyciel przez "rz"
I ♥️ gacek
lukikuki10

Post autor: lukikuki10 »

nie tu chodzi o dziewczyne i celowo jest napisane z blendem...
ann13

Post autor: ann13 »

lukikuki, poczytaj sobie definicję erekcjato, niby moze byc w dowolnej formie, ale lepsza byłaby wersyfikacja taka jak wierszach, a najważniejsza jest awersacja, której nie masz

erekcjato umówionej randki
(para pilotujaca odrzutowce)

moim mazeniem jestes ty
mniewam o tobie najpiekniejsze sny
zawsze mysle o tobie
zrobilas mi zamet w glowie
gdy gwiazdy swieca na niebie
a me serce pragnie tylko ciebie
chodz nie ma cie blisko mnie --- chodź-byk, choć
to wiem ze zaraz spotkamy sie...





w niebie
lukikuki10

Post autor: lukikuki10 »

moja weryfikacja bedzie taka i jej nie zmnienie bo ftedy juz by nie byla moja a jezeli to komus nie pasuje to sory ale to juz jego problem...
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

tu nie chodzi o zadne weryfikacje... tylko, jesli umieszczasz w tytule słowo "erekcjato" nie mając pojęcia czym ono w ogóle jest i będąc głuchym na przeróbki Ann, to ...
zerknij sobie tutaj :

http://www.erekcjato.eu/forum/viewtopic.php?t=24"
I ♥️ gacek
ann13

Post autor: ann13 »

a tak poza tym weryfikacje mozesz sobie robic jakie chcesz, ja się nie wtracam w układ skarpetek w twojej szafie, ale wersyfikacje mógłbyś zminić i przestań wpisywac z uporem maniaka słowo erekcjato w tytule, bo nie masz o nim pojęcia, wtedy dam ci spokój
lukikuki10

Post autor: lukikuki10 »

masz racje postaram sie poprawic w wolnym czasie,sory za moje zachowanie,pozdrawiam,dzieki za rady
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Tu nie chodzi o wersyfikację ani użycie słowa 'erekcjato' a raczej chyba o nabijanki.
Takie ze średniej półki - delikatnie to określając.
ann13

Post autor: ann13 »

to nie nabijanka, tylko lukikuki nie zadał sobie trudu, aby poczytać o erekcjato i mysli że da się je przypiąć do wszystkiego
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości