erekcjato twojego wyboru

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

ann13

erekcjato twojego wyboru

Post autor: ann13 »

mam teraz dużo czasu
ze skręconymi kiszkami
rozkładam w piwnicy odlane dzwony
na sukience z papierową metką

kawałek uwędzonej kiełbasy
za parapetem
biały śnieg skrzypi komuś pod butami
a one zajmują tyle miejsca w łóżku
odkąd wyszłam po zapałki

dopijam koktajl mołotowa
mój koniec świata jest taki zwyczajny
obok tabliczki
z której wiatr zerwał dalszy ciąg po szanuj
na środku trawnika











































pies cię jebie
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Dlaczego mnie? Przecież dotyczy jej. W śniegu po pachy?? :roll:
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Wydaje mi się, ze nie jest to erekcjato. Podmiot liryczny od początku sygnalizuje, że coś się skończyło, więc końcowa formułka nie jest żadnym zaskoczeniem. Przerwa przed jej wyartykułowaniem niczego chyba nie zmienia.
Zastosowałaś grę słów i to wszystko.
Wydaje mi się też, że niepotrzebnie przerzucone jest ‘szanuj’, teraz to ‘po’ sterczy jak sierotka. Ale nad tym jeszcze się zastanawiam.

Nie umiem w żaden sposób wpasować w tekst „odlane dzwony”. Są wg mnie przypięte do tekstu jak kwiatek do kożucha. Chyba, ze znow czegoś nie załapuję.
Jest jeszcze jedna możliwość – to szyfr, kod zrozumialy tylko osobom prowadzącym dialog. Jeśli tak, to nasuwa się wniosek, że jest to erekcjato dedykowane. A takich podobno nie komentuje się.

P.S. „Mój koniec świata jest taki zwyczajny” – jest świetne.
ann13

Post autor: ann13 »

antyczka tu nie ma nawet słóweńka w alfabecie morsa, za to jest sporo przenośni

mam teraz dużo czasu
ze skręconymi kiszkami
układam w piwnicy odlane dzwony
na sukience z papierową metką

dzwony to nie spodnie, specjalnie dodałam odlany przymiotniczek, aby rozwiać wątpliwości, bo może mylić ubranie dalej, są prosto z kościoła, wiadomo kiedy dzwonią, podczas uroczystości prywatnych też, i łączą się z sukienką (nową, czyli nieużytą), której kolor przeniosłam na śnieg, więc sytuacja miała stać się, pośrednio, jasna, zresztą nie chodzi o nią, a bardziej o stosunek tej peelki do niego, oględnie mówiąc emocjonalnie (również) przywiązany, stara się rozsłupłać z niego w drugiej zwrotce, wywalając (nie buty, jak ktoś gdzieś zrozumiał i nawet mu się podobało) tylko te dzwony z łóżka, bo może one są winne, że stało się coś, ale nie mogłam jej wytłumaczyć, że to tylko nibylandia i oszustwo, albo takie uspokajanie siebie, a w zamian za to, lepiej się walnąć w głowę, albo w coś innego, żeby dostać amnezji, albo pójść na trepanację czaszki

ja wcale nie jestem pewna całości "po szanuj" miałam zostawić tylko ciąg dalszy, ale na takich tabliczkach kiedyś było napisane szanuj zieleń, wiec sobie pomyślałam szanuj
nawet zieleń
niepotrzebnie, bo tu chodzi o brak wzajemności, który wyostrza patrzenie na 'obchodzenie się ze sobą', tylko jak się ogląda to z tłumu, to trudno kogoś obwiniać, że nie słucha tego samego radia, a wchodząc we wzajemność, często się ją widzi tylko z czubka własnego nosa


a awersacja, to nie wiem









może kiedyś ją zrozumim
na razie przyjęłam tylko do wiadomości, że on być może nie jest hetero;)

andreas pisałam to w czasie teraźniejszym, zakończenie nagle nie pasowało mi umieścić w historii, bo przecież wiadomo, że go, ale cię może też





























jak będziesz jeździł po pijanemu :P)
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

ann13 pisze:na takich tabliczkach kiedyś było napisane szanuj zieleń,
W Słowacji widziałem tabliczkę "Ne srat" - Nie śmiecić i nie srałem.
A jak będzie "Ne pit", to też nie będę








pitać.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
ann13

Post autor: ann13 »

a jakby było

pies mnie jebie
to by było erekcjato?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości