erekcjato wiernego kochanka

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

erekcjato wiernego kochanka

Post autor: Margot »

nie szukaj jestem
wyciągnij rękę
będziesz mieć ze mną
życie bez lęku
poczuj tę gładkość
przymykasz oczy
już żadna przykrość
cię nie zaskoczy
lepsi mądrzejsi
przestaną istnieć
ja ci zapewnię
radości wszystkie












































































































































































twój sulpiryd
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

w dodatku niecierpliwy z Ciebie uzytkownik jest.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Teraz nie ma błędów w tekście. Uprzejmie proszę o przeniesienie go do działu : Erekcjato. Chyba dobrze zrozumiałam funkcję Laboratorium - jedynego działu, gdzie jest dostępna edycja ?
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Ja niestety nie przeniose tego tekstu, poniewaz dla mnie nie jest on erekcjato, nie byl i nie bedzie.
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Ale np. Gacek moze przeniesc, bo on sie zna lepiej na erekcjato ode mnie.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Wojciech Graca pisze:Ja niestety nie przeniose tego tekstu, poniewaz dla mnie nie jest on erekcjato, nie byl i nie bedzie.
Tak ... oto cały urok tej psychopatycznej gry, która ma nazwę: EREKCJATO. Trzeba ciągle pretendować i ślinić się czekając na uznanie. A w dodatku to działa. Ciągle działa. Przecież będą przychodzili następni i następni ... Gra trwa ...
Najśmieszniejsze jest to, że fobiak zapytywał jesienią: Co to jest zaskoczenie? I co, fobiaku, już wiesz ? Ale Ty przecież nie musisz i nie chcesz tego wiedzieć. Twoje zapytywanie też należało do tej gry.

[ Added: 2009-04-01, 15:05 ]
Wojciech Graca pisze:Ale np. Gacek moze przeniesc, bo on sie zna lepiej na erekcjato ode mnie.
Już nie proszę o przenoszenie. Poznanie samej dróżki do działu: EREKCJATO zupełnie mnie satysfakcjonuje. Tekst jest w dziale: EREKCJATO i zostanie tam, prawda ? A to, co tutaj, bardzo proszę usunąć. Znajdzie się jeszcze na pewno niejedna okazja do rozmowy o erekcjato, jako o grze, bo myślę, że to najtrafniejsze ujęcie problemu.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15413
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

margot, nie ma czasu
ide na pole
a co tu juz nikogo nie ma?
nara
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

Wojciech Graca pisze:Ale np. Gacek moze przeniesc, bo on sie zna lepiej na erekcjato ode mnie.
Wojtuś:)
Ja jak byłem w Twoim wieku, nie byłem aż tak złośliwy ( o ile wogóle byłem).
Margot, niestety do działu erekcjato ma dostęp wyłącznie Halinka i jesli jej prześlesz link na PW i napiszesz co ma poprawić, sądzę, że nie będzie przeszkód.
P.S.
A na erekcjato się znam tyle co kot napłakał. Zresztą zawsze to powtarzam: czy tje, czy tnje, zależy od odbiorcy, od jego najstroju, wyobrani...
Pozdrawiam :-)
ann13

Post autor: ann13 »

nie wiem po co tu halinka i zasłanianie nią swojego tyłka, to asekuranctwo, każdy z tych moderatorów może przenieść to do działu jaki się żywnie któremu podoba, choć osobiście polecałabym siewnik

Moderatorzy: pokusa, Wojciech Graca, Gacek, anty-czka, Boob, ann13, m_r, elutka, andreas43, Jaskier
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

ann13 pisze:nie wiem po co tu halinka i zasłanianie nią swojego tyłka, to asekuranctwo, każdy z tych moderatorów może przenieść to do działu jaki się żywnie któremu podoba,
Ania:)
Odniosłem się do tego utworu zamieszczonego poprzednio w dziale: Erekcjato, a w tym dziele rzadzi tylko i wyłącznie Halinka, więc nie wiem kto czy tyłek i niby po co ma zasłaniać



















































stringami
:-D
ann13

Post autor: ann13 »

niech ci będzie, chociaż coś jeszcze chętnie bym powiedziała, ale to rozmowa nie na tutaj
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości