erekcjato oczekiwania

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

erekcjato oczekiwania

Post autor: Margot »

czuję że jestem w raju
miękko ciepło wygodnie
smakowite jedzenie
tak mijają tygodnie

słyszę ją gdy się śmieje
czasem wesoło nuci
tęsknota ogromnieje
komfort zaczyna smucić

bo czy jej miłość do mnie
też jest tak nieprzytomna
chcę stąd wyjść chcę ją spotkać
zobaczyć jak wygląda









































































































nie tylko od środka
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

mam wrażenie, graniczące z pewnością, że to jest erekcjato
i do tego zaskakujące
zwłaszcza, że najpierw zrozumiałem je trochę inaczej a dopiero potem właściwie, co pewnie spotęgowało przeświadczenie, że jest to erekcjato

pozdr.
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

ja wierzyc ze to erekcjato byc dobre i ze wielu zaskoczyc
szkoda ze ja go nie rozumiec :)
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Marcinie, dziękuję. Wierzę, że odczytałeś moje intencje. :-D

Bardzo proszę, aby jeszcze ktoś inteligentny się odezwał w tej sprawie, bo od tego zależy, czy zadedykuję ten tekst Wojtkowi Gracy. Poza tym boję się, że erekcjato stanie się gatunkiem prostackim, a nie sądzę, żeby fobiakowi, jako twórcy gatunku, na tym zależało.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

oho ale nafukana :)
tu nie ma co szukac pomocy sprawa jest tego typu ze to w najlepszym wypadku jest rebusoto
a zaskoczenie intelektualne raczej sladowe niemniej dzieki za objasnienie :) istnieje mozliwosc ze sladowe jak moj intelekt :) o wybitna inteligencjo.
smialo mozesz dedykowac tekst wojciechowi :) powaznie
no i nie boj sie
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Musisz być genialna, skoro potrafiłaś tak wejść w głowę noworodka. Ja od ponad 3 tygodni wchodzę i póki co, zakładając, że nie jest już głodne a i przebrane, potrafię jedynie różnymi bodźcami wprowadzić umysł tej kruszynki w fazę snu.

Niemniej aere.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Wojciech Graca pisze:Musisz byæ genialna, skoro potrafi³a¶ tak wej¶æ w g³owê noworodka.
Tekst dotyczy dziecka w łonie matki, zanim zostało noworodkiem. Awersacja mówi przecież, że chce zobaczyć matkę "nie tylko od środka".

Nie wiem, czy to wpłynie na wyrok, który już wydałeś, Wojtku. Jeżeli zacytowany przeze mnie fragment Twojej wypowiedzi jest jego uzasadnieniem, to oznacza, że uznajesz mój tekst za mało prawdopodobny.
A jeżeli tak właśnie jest, przypominam, że tegoroczny konkurs wygrało erekcjato, którego awersacja brzmiała: "rozmyślał plemnik". Jeżeli przypisanie świadomości plemnikowi ma cokolwiek wspólnego z realnością, proponuję, aby ten kto uznał ere z taką awersacją, powołał stowarzyszenie, które będzie walczyło o ochronę każdej kropli spermy wylanej w jakimkolwiek innym celu niż zapłodnienie.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
ann13

Post autor: ann13 »

najpierw nie zrozumiałam tekstu, myślałam że jest o śmierci, chociaż to nie jest rebusoto, po wyjaśnieniach o życiu napoczętym, awersacja to kontynuacja, pomimo tego, że nigdy nie czytałam pamiętników groszka
ann13

Post autor: ann13 »

a właściwie wojciechu to ty przesuwaj ten tekst, albo jeszcze inaczej, każdy z moderatorów może, bo nie tylko ja mam patent na kiwanie tu palcem i nie jestem go pewna
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Fobiaku, napisz, czy to jest erekcjato.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15412
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

mozna powiedziec, ze jest na pograniczu
erekcjato i rebusoto
ale raczej tje dla bystrych ja sie do takich nie zaliczam dlatego dla mnie bylo od poczatku rebusoto
sam na awersacje bym nie wpadl bez komentarzy
przez to zaskoczenie zyskuje na wartosci
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości