Doświadczenia z kobietami

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

Doświadczenia z kobietami

Post autor: Złota »

Były raczej skromne, w odróżnieniu od tych z facetami. Pierwszy namiętny pocałunek miałam jednak z dziewczyną. Kolonie w Czechosłowacji, ona była starsza o rok. Potem pieściłyśmy się kilkakrotnie w drewnianym domku, a za każdym razem w tych pieszczotach posuwałyśmy się o krok dalej. Ktoś na nas doniósł, w wyniku czego rozdzielone zostałyśmy do oddzielnych campingów. Sylwia chciała mimo to się ze mną spotykać. Odmówiłam, na złość znalazła sobie inną dziewczynę, którą zraniła. Pamiętam tamtą rozpacz. Miałam Ją w ramionach. Na obozie w Bułgarii też odmówiłam, rudej i grubej. Zaczęłam się podobać starszym od siebie mężczyznom, miałam 14 i pół roku. Przez całe moje pierwsze studia czułam, że Anna mnie pragnie. Była skromną dziewczyną, nawet po alkoholu nigdy nie odważyła się tego głośno powiedzieć. Namiętność wybuchła, gdy odwiedziłam Ją jako mężatkę. Nigdy na ten temat nie rozmawiałyśmy. Często byłam zapraszana przez kobiety do trójkątów na Woodstockach, zawsze odmawiałam. Kierowały mną wyłącznie względy higieniczne? Z Jagodą na Ryśku Riedlu było inaczej, ale wtedy od razu wiedziałam, że zostaniemy same. Czułam, że przypadkowy goguś odpadnie natychmiast, jak tylko zaczniemy się namiętnie całować. Z dziewczyną- harleyowcem. Takie były moje grzeszki przed odmówieniem pieprzenia przyjaciółce i przed pójściem do łóżka z kolejną Anną. Kochanką mojego męża.
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
ann13

Post autor: ann13 »

złota bardzo się zgorszyłam



i od razu na węgrzech sobie wczasy zamówiłam :P)
hahha, strasznie podoba mi się moment, w którym z jagodą NA ryśku, było inaczej

pewnie jedna spadała :lol:
Roksana K.

Post autor: Roksana K. »

Nie mam doświadczenia z kobietami więc nie wiem.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

roxi a chcesz miec?
dajcie zyc grabarzom
elutka

Post autor: elutka »

Fajny tekst, ale to "na Rysku" faktycznie niezręczność :)
ann13

Post autor: ann13 »

ela, no co TY
to czyściutki seks :mrgreen:
elutka

Post autor: elutka »

annnnnnn, gdy chodzi o cechę językową- niezręczność, gdy o konfigurację, to zręczność wyjątkowa :)) I ten motyw na erekcjato by się nadawał :))
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

na Ryśku

Post autor: Złota »

miłe Panie, zastosowany przeze mnie środek stylistyczny to za moich! czasów była zamiennia, o której dziś czytamy w wikipedii jako metonimii miejsca
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
ann13

Post autor: ann13 »

ela, na ryśku, to ech.. poszaleć sobie można
sorry, rozmarzyłam się














to imię mojego prezesa :mrgreen:
złota metonimii czyli co?, mozna to to porównać do skakania na metę po flaszkę


z grobową miną?:P)
elutka

Post autor: elutka »

Złota, zatem sorry. I dzięki za wyjaśnienie. Tego nie wiedziałam.
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

wyrażenia potoczne/ dawniej grypserka

Post autor: Złota »

ostatnie moje skakanie na metę po flaszkę było -nazwijmy to- brzemienne w skutkach :oops:
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
ann13

Post autor: ann13 »

hahha, no dobra, złota, po soplicy są chłopcy, a po panu tadeuszu dziewczynki

to po którą skakałaś?:P)
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

a ja mam ale nie powiem a tekst sie podoba :)
I ♥️ gacek
elutka

Post autor: elutka »

Ann, a co po Białej Damie? :))
Roksana K.

Post autor: Roksana K. »

A co, jesteś kobietą, fobiak?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

roxi jeszcze nie jestem
ale moge ci nastreczyc jedna dowiadczona
dajcie zyc grabarzom
Roksana K.

Post autor: Roksana K. »

Jak już będziesz kobietą to zaczniemy romansować.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

roxi ja jeste w moim miescie znanym i szanowanym pedalem, wiec prosze nie ublizaj mi
dajcie zyc grabarzom
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

znamiene, a nie brzemienne

Post autor: Złota »

zrobiło się ciekawie dzięki fobiakowi, ale przypominam, że to mój tekst wywołał tę burzę mózgów. może byście tak do niego wrócili, od czasu do czasu? :roll:
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
Roksana K.

Post autor: Roksana K. »

Ech poeci, ech indywidualizm. Â?ycie!
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

e tam

Post autor: Złota »

zwyczajnie czekam na komentarze- co jest do dupy, a co jeszcze nie
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
ann13

Post autor: ann13 »

złota, ja nie umiem tak obciażać dupy, potem narzeka na żylaki
Złota
Posty: 97
Rejestracja: 2008-03-15, 00:42
Kontakt:

załamka

Post autor: Złota »

nie znam się, nigdy nie miałam żylaków odbytu

[ Dodano: 2008-05-19, 20:00 ]
prośba do moderatora: można to przenieść do prozy, zachowując komentarze?
przepraszam za wprowadzenie bałaganu, bo sama ten tekst już przeniosłam :oops:
"Gdy ktoś mnie zapewnia, że obca jest mu uraza, zawsze mnie kusi, by dać mu w twarz, żeby mu pokazać, iż się myli."- Emil Cioran
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości